Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

On 7.8.2019. at 19:55, Jumanji said:

Sta se desava sa Imlekovim mlekom od 1.5l, nema ga?
Nije da bas zudim za njim, ali mi je bas ta kolicina bila potrebna. 

Ja ne znam šta su oni uradili sa tim svojim mlekarama i brendovima, ali bolje da nisu nakon požara punili gde su stigli jer kvalitet užasno varira. Juče bacio to sveže mleko subotičke mlekare od litar i po. Otvorio i video da je pokvareno a rok mu jos 6-7 dana. Potpuno isto pakuju u Subotici i pod Kravica imenom.

Inače slabo koristim mleko, ali Balans koji sam kupovao redovno ne liči više ni na šta, pa sam prešao na neki drugi jogurt.

Edited by mraki
Link to comment
On 15.8.2019. at 3:35, Tsai said:

Da li neko zna dal igde u Srbiji moze da se kupi Peja (ex Pecko) pivo, ili mora da se zapici na Kosovo

Toliko je krs da ga vise ni ne svercuju :D 

Link to comment
Ja ne znam šta su oni uradili sa tim svojim mlekarama i brendovima, ali bolje da nisu nakon požara punili gde su stigli jer kvalitet užasno varira. Juče bacio to sveže mleko subotičke mlekare od litar i po. Otvorio i video da je pokvareno a rok mu jos 6-7 dana. Potpuno isto pakuju u Subotici i pod Kravica imenom.
Inače slabo koristim mleko, ali Balans koji sam kupovao redovno ne liči više ni na šta, pa sam prešao na neki drugi jogurt.
Propo Imek nacisto.
Puter ne lici na nekadasnji, slatku pavlaku ukinuli [emoji852][emoji37] mleko od 1.5l nema, Balans jogurt je drugaciji.
Sve ovde propada.

Alat za "Drpano prase/tele/jagnje"



... Shiit has hit the fan...




Drapanooo daaa hahaha
Link to comment

Ma znam, ali nisam se setila. Sto je najgore i pravila na taj nacin, bese neka americko-ljuta svinjetina. Dobro je bilo, a froncle, tj drpanje uz pomc dve viljuske [emoji846]

Ove dve sprave- vile su ipak za veci komad mesa i povecu kolicinu, lakse nego sa standardnim viljuskama

 

 

 

 

Link to comment
On 16.8.2019. at 17:17, Jumanji said:

Puter ne lici na nekadasnji, slatku pavlaku ukinuli emoji852.pngemoji37.png mleko od 1.5l nema, Balans jogurt je drugaciji.

Puter jeste nesto zbljaknut al ja ne mogu bez njega nista da jedem, margarin ne podnosim. Sva sreca pa postoji megle kao alternativa, jeste skuplji al je ukus zadovoljavajuci.

 

Najvise mrzim kad je onako zut, blizu isteka roka pa ima drugaciji ukus, zato uvek malo virnem da proverim da je beo. Mada sad kako su poceli da ga pakuju u one boxove nece moci ni da se viri vise :cry:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...