Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

znao sam dadoći će dan, kada ćeš sam,krenuti putem hipstera, želeći da kao nikad do sad...umesto peršuna na pizzu ide rukolaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Link to comment
  • 4 weeks later...
:cry: aaaaa... oćuuuu... :cry: zezate? ne, ne, ne i ne... pa to je bio jedini cips koji sam jeo, istina retko, ali pet u glavu za one marbove przene kartoncice spaljene zacinimaa gricko, faking planetarno najbolji flips, pored smokija... ama sa kojim mozgom? jel to nije moglo da se proda? pa da im jebem.... i njima i srpskoj tranziciji
Link to comment

Privatizovalo se 2005 od strane kontraverznog Slavise Purica, vlasnika Slap grupe (prehrana, naftini derivati, beton, ovo-ono). Puric pao 2009 i fabrika otisla u radni stecaj. Prosle godine fabrika oduzeta na osnovu zakona o oduzimanju imovine stecene kriminalom, a G17 bacio oko na fabriku i rekao da ce je ponovo podrzaviti. Puric brze bolje iz zatvora preko nekog virtualnog upravnog odbora postavlja za direktora Vladimira Cvijana, naprednog pravnika i golubara, koji pokusava da pokrade sta je preostalo pokrene proizvodnju, ali avaj, bezuspesno. Saga to be continued. Klasicna srpska tranziciono-privatizaciona-lopovska prica sa blagim primesama politicko-kriminalnih spletki. Simple as that.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...