Jump to content
IGNORED

Dekriminalizacija i legalizacija


Indy

Recommended Posts

najebao majke petnaestogodišnjaku koji bi moju decu čašćavao travom. figurativno (mislim na majku), bilo bi samo lomljenje dilerskih koski.
ti ipak odbijas da uvidis razliku izmedju prodaje i cascavanja kupljenom travom? inace, sada ne mozes da se pozivas na slovo zakona koje to takodje ne razlikuje. zasto ne mozes? zato sto nekome ko ide da lomi kosti petnaestogodisnjacima zbog dzointa zakon nije mnogo bitan, pa se na njega ne moze ni pozivati.
Link to comment

eh, tamo na onom topiku u tuči u mitrovici isto imaš ideju o lomljenju koski. neki put zakon sam uzmeš u ruke.nego, vidim raziku između čašćavanja i prodaje trave. vidim. u parama. samo mi je malo strano gde mladac nađe skupu travu da njom čašćava umesto jeftine bonžite ili jafe. ili nečeg vrlo egzotičnog kakav je kadaif na primer. samo zato što je to u trendu. što je nelegalno, nema veze?

Link to comment

eh zmićko,

Uh moj konopljanski koncentrat je jos bolji.neću da razmenjujemo.Niko nije star za duvanje. Trava je stara koliko i svet, a za alkohol se zna tek par hiljada godina.tek da znaš da za života nisam stavio ni cigaretu u usta.Lele, ni 5 ni 6 nego carica "droge".tada, krajem šezdesetih bilo je u trendu i ovde. psihodelija posvuda. ja eskivirao. držao se pivaNemo si bre agresivan, bolje nauci decu da kazu "ponudjen ko pocascen".ma daj,To mastore, pa da u Merkatoru biramo izmedju Droge iz Portoroza ili Kolinske iz Ljubljanerekoh ranije, carina, akciza, PDV, dobrobit za budžet, sitna slova i brzo čitanje kod uputstva, novozaposleni ljudi kod distribucije, nema uličnih i školskih dilera
Link to comment
neki put zakon sam uzmeš u ruke.
Zasto se ti uzbudjujes oko toga sto je nesto nelegalno, pa zakon je ionako glupost koja prestaje da vazi kada su u pitanju nasa deca.
Link to comment
eh, tamo na onom topiku u tuči u mitrovici isto imaš ideju o lomljenju koski. neki put zakon sam uzmeš u ruke.nego, vidim raziku između čašćavanja i prodaje trave. vidim. u parama. samo mi je malo strano gde mladac nađe skupu travu da njom čašćava umesto jeftine bonžite ili jafe. ili nečeg vrlo egzotičnog kakav je kadaif na primer. samo zato što je to u trendu. što je nelegalno, nema veze?
Alegalno™ je i uzimanje zakona u svoje ruke. Ili to nema veze?
Link to comment
nego, vidim raziku između čašćavanja i prodaje trave. vidim. u parama. samo mi je malo strano gde mladac nađe skupu travu da njom čašćava umesto jeftine bonžite ili jafe.
Pa kad se podeli dzoint, po pravilu se posle podeli i jaffa. Ili njamb, jos bolje.
Link to comment
Alegalno™ je i uzimanje zakona u svoje ruke. Ili to nema veze?
da sada napišem isto što i vasudevi?ove dve zacrvenjene stvari malo imaju veze. nema stvora koji u nekom momentu neće da popizdi, svestan da je pravda tamo negde daleko, da će bitanga da prođe nekažnjeno i reši da sam završi posao. svako ima svoj prag strpljenja, dužinu fitilja i rezon da se postupi po zakonu. ja sam naveo jedan primer za koji mislim da bi se za dripca našlo milion izgovora, kilometri razumevanja i (u konkrenom slučaju) šema za eskiviranje kazne. to samo po sebi ne bi bio razlog za moje ponašanje, razlog bi bio prvenstveno u tome što je moje dete počašćeno travom.o ovome drugom pitanje je za mamu. neka stavi prst na čelo i razmisli zašto je važnije ko je odrukao mladca od toga šta je radio. imao sam jedan sličan primer u "svetom savi", gimnaziji. pisao sam o tome, neću ponovo. kakvi su roditelji, deca su dobra.
Link to comment
to samo po sebi ne bi bio razlog za moje ponašanje, razlog bi bio prvenstveno u tome što je moje dete počašćeno travom.
A sad ozbiljno Djole, jel' bi se tako nasekirao i da ti neko ponudi dete rakijom? Zasto ne bi, pa alkohol je zabranjeno davati maloletnicima?I zanima me onaj tvoj "ma daj" odgovor Mitjku, kad ti je rekao da bi mali trebao da zna da kaze "ne" kada ga ponude. Sta je lose nauciti dete da odbije nesto sto je po njega stetno? Kako si ti znao/umeo da odbijes cigarete koje su ti mangupi nudili u srednjoj skoli?
Link to comment

fasciniram sam koliko ima zatucanih ljudi ovde na forumu ali stvarno. sine, ko da vas je kurir iznedrio. ispade zajcev najveci progresivac ovde.

Link to comment
to samo po sebi ne bi bio razlog za moje ponašanje, razlog bi bio prvenstveno u tome što je moje dete počašćeno travom.
travom! pa ako bi ga ozbiljno povredio za travu, pretpostavljam da bi mu polako vadio bubrege za koks, a za heroin bi mu spalio roditelje belim fosforom. pusti masti na volju, svet je tvoj, nema zakona, nema reda, tu si samo ti sa svojom batinom!zamislite, trava!!!! najstrasnija supstanca u univerzumu, toliko strasna da treba povredjivati decu zbog nje lomljenjem kostiju. da covek ne poveruje.@edit: posto ti komentarises da bi povredio dete koje ima ime i prezime, ne vidim zasto bih tebe postedeo: vidi, ne znam koliko tvoja deca/dete imaju godina, ali ce mozda, ma sta ti mislio i govorio, jedan kraci ili duzi deo zivota provesti u dimu gandze. To ih, kao i desetine ljudi koje znam, nece uciniti narkomanima, vec ljudima koji znaju koliko je odvratno reci da treba poslati u bolnicu dete zbog necega sto u Hrvatskoj, na primer, maltene ne podleze krivicnoj sankciji, uostalom kao i u velikom delu sveta. Edited by vasudeva418
Link to comment

hahahahahaha mogu da zamislim scenu iz pakla, 'deva rola spravu, djordje ne sme da izadje iz zbuna, a ovaj ga vabi - izadji djoko, izadji djokice, sad cemo da dunemo .....a sve bi bilo lakse da si djordje ko svaki dobar srbin na vreme pojo taj trip, zamisli kakve bi postove ovde sad sejao.....

Link to comment
ko da vas je kurir iznedrio...
I to sto kazes, evo ja danas polozio kurirologiju: na topicu o tabanju profesorke postiro "transkript" za koji su neki poverovali da je istinit. :lol:
Link to comment

valjda ćeš uspeti da prihvatiš ovo vasudevo. neko bi nekom yebo kevu bezbol palicom za grebanje auta, zauzimanje parking mesta, provalu u stan, švalerisanje s mužem/ženom...... dodaj. ja bi za takve stvari poštovao zakon. ali za nasrtaj (uključujući i ovo) na ženu i decu, radila bi motka. pa makar, kako je neko napisao na topiku o bitangi i profesorki, bilo poslednje u životu. valjda je sad jasnouživaj u travi i svemu ostalom, i ti i tebi bliski, zabole me, napisao sam da ako treba neka sve to legalizuju pa neka na spisku za tempo ili rodić stoji i pola kile marihuane i 100 grama hašiša. na mom spisku toga neće da bude kao što nisu ni cigarete. niko ne konzumira.za obija:

A sad ozbiljno Djole, jel' bi se tako nasekirao i da ti neko ponudi dete rakijom? Zasto ne bi, pa alkohol je zabranjeno davati maloletnicima?
možda će da ti bude interesantno. dede su me naučile da pijem. imao sam 4-5 godina kada mi je stari manojlo gurnuo prst u njegovu čašicu i rekao da oližem. na moru pak, kod starog bariše, startovao sam sa tri kapi vina u vodi dabi sada to bilo 1/3 ili malo više. ne sećam se kada sam se napio. naučilo se u familiji. ne na ulici ili školskom dvorištu. i ovi moji juniori su naučili u kući šta valja a šta ne. sa mojim soljenjem pameti njima završeno je odavno- prevalili su 25, još koja i ulaze u tridesete.uživajte.
Link to comment
valjda ćeš uspeti da prihvatiš ovo vasudevo. neko bi nekom yebo kevu bezbol palicom za grebanje auta, zauzimanje parking mesta, provalu u stan, švalerisanje s mužem/ženom...... dodaj. ja bi za takve stvari poštovao zakon. ali za nasrtaj (uključujući i ovo) na ženu i decu, radila bi motka. pa makar, kako je neko napisao na topiku o bitangi i profesorki, bilo poslednje u životu. valjda je sad jasno
Ok, sve je jasno. Samo ne pricaj vise nikada na forumu o postovanju zakona u Srbiji, izgubio si pravo na to.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...