Jump to content
IGNORED

Čokolada


Amelija

Recommended Posts

Ferrero Giottohttps://www.suess-versand.com/sweets///master/product/1/ferrerogiottopackung154megadisplay.jpgU Merkatoru jedno pakovanje sa 9 kuglica 88 din. Cis' heroin, sramota me kojom sam brzinom zgutnula svih 9. :isuse:

Link to comment

ja jela presernove kuglice iz te radnje, bile mi bolje od onih losijih mocart kugli.a dobila sam skoro ovu, inace nisam ljubiteljka voce/cokolada cokolada osim ako voce nije pomorandza, ali ova je bas super.438375_large.png

Link to comment

Pa ne znam šta da ti kažem sem sreća pa smo svi različiti. Meni bilo superrrr uz kafu i prijalo mi više od drugih Ferrero proizvoda (koje inače vrlo retko konzumiram, nikad mi nisu naboli žicu).

Link to comment
e ja u tom premijeru probala neku kremastu cokoladu red drap, red svetlobraon, bajaderasta, moguce da se zove luks krem ili tako nesto, seku na grame, taj blok koji seku je oblika hmm... tela kome su dve paralelne strane jednakokraki trapezi, a cetiri su pravougaonici od kojih su dva naspramna jednaka, ali ne paralelna, a dva naspramna paralelna, ali ne jednaka (kako li se to zove, zarubljena piramida je najbliza, sve sam zaboravila). u svakom slucaju, to je mnogo dobro, lesnik krem sa cokoladom i puterom napravljeno u mekanu cokoladu, kosta recimo 2800 kilo, probaj, super je.
VqtDNif.jpg
Link to comment
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...