Jump to content
IGNORED

Čokolada


Amelija

Recommended Posts

e ja u tom premijeru probala neku kremastu cokoladu red drap, red svetlobraon, bajaderasta, moguce da se zove luks krem ili tako nesto, seku na grame, taj blok koji seku je oblika hmm... tela kome su dve paralelne strane jednakokraki trapezi, a cetiri su pravougaonici od kojih su dva naspramna jednaka, ali ne paralelna, a dva naspramna paralelna, ali ne jednaka (kako li se to zove, zarubljena piramida je najbliza, sve sam zaboravila). u svakom slucaju, to je mnogo dobro, lesnik krem sa cokoladom i puterom napravljeno u mekanu cokoladu, kosta recimo 2800 kilo, probaj, super je.

Link to comment
A jel postoji neko objasnjenje zasto su Ferrero cokoladice pojeftinile kod nas? Bueno i Duplo su do pre dve godine, kostale 82,3 / 72,3 dinara, a sada su petnestak dinara jeftinije. I to nisu ni akcije u pitanju, regularna cena. Nije da mi smeta, cak naprotiv, ali eto interesuje me (da ne pune i njih konjskim mesom) :D
Zato što ih od nedavno ne uvoze Hrvati (Atlantic Brands) nego Srbi (Maxi ili tako neki)Sent from my Sensation using Tapatalk 2
Link to comment
Zato što ih od nedavno ne uvoze Hrvati (Atlantic Brands) nego Srbi (Maxi ili tako neki)
ne Maxi nego IMLEK.. e sad IMLEK su kupili (opet) Hrvati tako da ...., nema smisla što je pojeftinilo osim ako IMLEK nije sklopio neki ugovor direktno sa Nemcima, (ono mi vama mleko a vi nama rabat i tako)
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...