Jump to content
IGNORED

Čokolada


Amelija

Recommended Posts

javi sta imas u kolekciji ako nemas nista sa coffee bean ili espresso bean, ne mora veliki procenat da bude (55-60% je OK)nemamo o cemu da pricamo:)to mi je poslednje transantlantsko otkrice, crna cokolada sa krupno lomljenim zrnevljem kafe, cist seks.vako 51sPmuku%2B2L._SS500_.jpgilivakoequal%20exchange%20chocolate%20espresso%20bean.jpg

Edited by gazza1
Link to comment

evo sam ih sve prevrnula i zaista nemamo o cemu da pricamo :(ipak, da zabavimo drustvo, trenutno u kuci od egzoticnijih (zanemarimo lindt crne raznoraznih procenata, mocart kugle i moje omiljene cokolade riter sport marcipan, crna sa lesnikom i ferrero, to mi je staple food) imam lindt karamele i so, lindt bajami i vanila, lindt mus od pomorandze, lindt mus od crne cokolade, dve kutije nekih argenta pralina nugat i ekstra nugat, veeeeliku kutiju punjenih pralina austrijskog selebriti kuvara johanna lafera i jos ovo sa slike. moguce da sam neke propustila. imam cokolade da prezivim kraci rat :P

post-669-13068838396949.jpg

Edited by cmrlj
Link to comment
eVD69.jpgOpaaa...Ovim me ujka gastos iz CPH bombardovao svaki put kad navrati ...Sećam se da sam jednom bez kontrole kao klinac opleo celu kutiju i napio se ko bulja, a roditelji nisu znali sta mi je....
Link to comment
KANDIT-PRALINE-500g.jpgOd skoro ih ima u Merkatoru, ukus detinjstva, nista se nisu promenile, ko Homer Simpson jurim crvenu makar morao pola kutije da probam pre nego sto je nadjem :wub: Inace, pokvarenjaci stavljaju najmanje crvenih, mada su i ostale super...
Link to comment
  • 3 weeks later...
evo sam ih sve prevrnula i zaista nemamo o cemu da pricamo :(ipak, da zabavimo drustvo, trenutno u kuci od egzoticnijih (zanemarimo lindt crne raznoraznih procenata, mocart kugle i moje omiljene cokolade riter sport marcipan, crna sa lesnikom i ferrero, to mi je staple food) imam lindt karamele i so, lindt bajami i vanila, lindt mus od pomorandze, lindt mus od crne cokolade, dve kutije nekih argenta pralina nugat i ekstra nugat, veeeeliku kutiju punjenih pralina austrijskog selebriti kuvara johanna lafera i jos ovo sa slike. moguce da sam neke propustila. imam cokolade da prezivim kraci rat :P
gdjice cmrlj, sad sam prostudirala vas cokoladni opus na ovom topicu. da sam musko, zaprosila bih vas, 'vako, totalni respect. [aretha-kind-of-respect. :) ]
Link to comment
Jeste mlecna, ali jebe majku.5559226507094c624751.jpg
Ja se ne bih izvinjavao što jedem mlečnu čokoladu. Ima jedna danska marka "Carletti", idealna za filovanje palačinki. Prave je onako tanklu, kao Životinjsko carstvo, naravno i u crnoj varijanti, ali ja uzimam samo mlečnu. To kad se stavi u vruću tanku palačinku, hmmmmmmm :kralj:
Link to comment
  • 1 month later...
gdjice cmrlj, sad sam prostudirala vas cokoladni opus na ovom topicu. da sam musko, zaprosila bih vas, 'vako, totalni respect. [aretha-kind-of-respect. :) ]
nisam ranije videla, ako ponuda i dalje vaziI do :wub: (ako i nisi musko, nik obecava)no sam svratila da podelim rados ovom cokoladom. i ova je mlecna, isto ne smeta, mirise na koperton, tanka je, lepi se za zube, malo bih je vise zasolila, ali iznenadjujuce je dobra.edit. nije mlecna, mada vuce na mlecnu.62943011_H.jpg?identifier=f6fc4f2618f10629bd7f83026a77c035 Edited by cmrlj
Link to comment
  • 1 month later...

Meni Lindt nije ništa specijalno. Mnogo sam više volela neku staru čokoladu u žutom papiru sa batom i sekom koja me je uvek čekala u frižideru kad bih otišla kod babe i dede, mislim da je to bila Najlepše želje. Nisam se dosta dugo sladila sa njom tako da ne znam da li se promenila nagore. Mnogo mi je bila dobra i Galeb, ne znam da li se još proizvodi.

KANDIT-PRALINE-500g.jpgOd skoro ih ima u Merkatoru, ukus detinjstva, nista se nisu promenile, ko Homer Simpson jurim crvenu makar morao pola kutije da probam pre nego sto je nadjem :wub: Inace, pokvarenjaci stavljaju najmanje crvenih, mada su i ostale super...
Bila sam u merkatoru i te praline nisam ugledala.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...