Jump to content
IGNORED

Letnje haljine


Luka

Recommended Posts

@morgana

Domaća konfekcija, ima vrlo kvalitetnih stvari ali, nažalost, nisu uložili dovoljno u brendiranje i marketing kao npr P.. S.. ili AMC, Mona... 

Edited by Valkyrie
Link to comment

modus je milan knezevic, onaj iz udruzenja malih i srednjih preduzeca koji je cesto gostovao u pescaniku. imam jednu letnju haljinicu iz modusa. lepa. kad sam je kupila, bila je do kolena, posle par pranja je da ne kazem do cega :D

bio u hrvatskoj jedan takav modni proizvodjac, al daleko veci od modusa, zvali su se x nation. e to je bila roba, i kvalitet i asortiman. al i njih je pojela globalizacija. nikad nisma prezalila x nation. 

 

 

Link to comment

Imamo i moja mama i ja neke stvari iz Modusa stare preko 10 godina, još uvek se dobro drže - sve je pamuk. Ja neki šorts i suknju, ona ne znam šta sve, i uvek hvali kako su im krojevi dobri. Mada, kao i svugde, nešto im je bezveze.

Inače ta sintetika uopšte nije stvar Kineza danas, marke, koliko god bile velike ili male, prestižne ili ne, imaju pola kolekcije od toga, najčešće su mešavine sa prirodnim materijalima u pitanju.

Link to comment

neam pametnija posla, nego da kupujem u moni i punim dzepove smrdljivim snsovcima, koji gule kozu s ledja radnicima koji rintaju kod njih i traze da se smanji minimalac.

 

https://www.blic.rs/vesti/ekonomija/zlatna-kasika-i-srebrna-tacna-zvali-smo-sinove-vlasnika-mone-koji-traze-da-se-smanji/767f9cp

 

lakse mi je da dam gospodinu zari, on mi makar nije pred ocima. 

Edited by darling
Link to comment
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...