Jump to content
IGNORED

Letnje haljine


Luka

Recommended Posts

ne znash pojma, odlichna je. mosh utome i da prebijesh nekog pomocu kungfua :D

 

edip. uuu ova mimosa u boji cigle dushu dala za shaolin. sve sam pogodila :hihi:

Edited by gospa buba
Link to comment

neces videti dobro, onlajn atrativo nije verni prikaz stanja na terernu. materijali od kojih sijiu su odlicni, nema mekseg pamuka od njihovog, a i krojevi su komplikovani, visedimenzionalni, to se tesko vidi s fotke. ima dosta konvencionalne odece, al ima i drugacije. za srbiju je skupo, al srecom postoje sezone rasprodja i njihov autlet gde prodaju robu iz prethodnih sezona, moze svasta da se iskopa. da letujem u grckoj, svaki atrativo na putu do letovalista bi bio moj. i nazad, takodje :D

 

 

 

 

Link to comment
19 hours ago, roksi said:

super ti je tunika :D haljina bi bila da je bez pantalona. inace ladno mix sun raa + pharoah sandersa 

 

  Reveal hidden contents

1553882099-gettyimages-84854667pharoah_s

 

Toonikah :))) da, taj fazon, samo moram brzo da nadjem negde harem pants za ceo combo. Vec dugo nemam dobre letnje pantalone

Link to comment
3 hours ago, maheem said:

Toonikah :))) da, taj fazon, samo moram brzo da nadjem negde harem pants za ceo combo. Vec dugo nemam dobre letnje pantalone

 

:lolol: e ne znam za haremske, mozda @darling ima neku ideju?! :D meni jedino pada na pamet predlog za muzicku potporu:

 

Spoiler

(otkad to nisam slusala!! kakav genije)

 

Link to comment
  • 2 weeks later...

 

eo žene srbijanke/beograđanke da znate

 

Quote

Upravo sam kupila haljinicu u "Modusu", verovatno jedan od poslednjih odevnih predmeta koji ću kod njih kupiti. 

Isprobavajući je u kabini, i misleći kako je baš lagana i zgodna za leto (a može i za proleće sa hulahopkama i sakoom), a pritom i jeftina, a pritom i kroj odličan, čujem kako prodavačica priča sa drugom mušterijom, da se "Modus" zatvara. Ne, ne samo ta prodavnica, nego se firma zatvara. Mušterija pita zašto, prodavačica kaže, "pa, zatvara se, nije im isplativo..."

Ja sam njih otkrila krajem devedestih, u vreme velikih nemanja. I većinu stvari koje sam kupila tada - lanenih i pamučnih - nosim i dan danas. Boje se nisu isprale, šavovi se nisu pootvarali, laktovi i kolena se nisu prolizala. Mnogi od tih odevnih predmeta i danas izazivaju komentare, "to ti je baš slatko/zgodno/lepo, gde si to kupila?", ne ređe nego što ta pitanja izazivaju stvari iz Zare ili Manga. A danas više nisam u velikom nemanju, pa opet svraćam kod njih. 

I pitam se nešto: analizirajući ta tadašnja svoja "velika nemanja" shvatam da su ona meni tada delovala veliko, a da su zapravo u ravni današnjih prosečnih plata. Kako je, onda, moguće da proizvodnje propadaju? Da li to znači da većina ljudi ipak ima novca da se oblači u Zari, Mangu, BOSSu, MaxMari, i slično? Ili to znači da smo toliko tužni od nemanja da ćemo radije da kupimo nešto firmirano, makar ta firma bila i H&M, nego nešto bez naziva? Ili to, zapravo, znači da smo TOLIKO siromašni da nam je i to mnogo i da je sada svet koji je kupovao lanene i pamučne stvari kod njih, prešao na poliester i poliuretan i slične polimere kod Kineza? Ili i jedno i drugo, ili ni jedno ni drugo? Ili je, možda, u pitanju loše/pogrešno poslovanje? I to isto pitanje ne samo u vezi sa "Modusom", već svim ostalim proizvodnjama bilo čega, bez kojih polako ali sigurno ostajemo. 

Bilo kako bilo, imaju fenomenalno prijatne letnje pantalone i haljine, a i sniženje, budući da se zatvaraju, pa, prošetajte.

 

sa fb moje prijateljice

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...