Jump to content
IGNORED

Letnje haljine


Luka

Recommended Posts

3 minutes ago, Majo said:

grozne su aljine, dizajn da ti ubije zenstvenost na mrtvo. :thumbdown: a tek ostale stvari, kookoo & lele.

 

:ohmy: nije ti ova kjut? 

 

aj onda daj predlog, sta bi ti?  :D

Link to comment
19 minutes ago, roksi said:

 

:ohmy: nije ti ova kjut? 

 

aj onda daj predlog, sta bi ti?  :D

Snimam sad nesto, ne mogu da otvaram linkove, ali opste je poznato da je Free People nº1 i da od njih svi kradu seksi ideje, ukljucujuci bracu Kineze i Induse.

baci posle sliku, da te vidim kako izgledas u pravoj aljini:)

Link to comment

Vala bas, ove sa dragicinih linkova su i meni skroz bezveze i pojedine dosta nekako babaste - pogotovo ta mimoza

 

Imam samo jedno haljince na preklop, nemam ni ja velike grudi pa ipak mislim da mi lepo stoji a i zgodno je došlo više puta tokom dojenja biggrin.png

 

Ladno sad vidim da ove Surkana stvari mogu da se nadju i po malim radnjama u Svabiji i to u mom kraju. Za jedno pet godina kada se nakanim da odem do njih.

 

 

Link to comment

aj ti prva naruci, zrtvuj se za zenski kolektiv :D

 

lepa. zapravo, jako je lepa. crna. jbga. 

 

 

sta bi moglo da im znaci ovo da je materijal pamuk, poliester?

 

evo vidim u fidbeku da je 35 posto pamuk, 65 sindza. dal to moze da se nosi? dobro izgleda na stvarnim zenama. 

Edited by darling
Link to comment

dajte mi predlog gde po bg da tražim haljinu, letnju, za, uslovno rečeno, svečanu priliku. važno mi je da su prirodni materijali. nemam ideju šta mi se nosi. ranije sam najčešće bunarila nešto u atrativu. sad samo imam obrise želje da bih veliku, široku suknju do ispod kolena, ali nije nužno.

Link to comment

to mozes da nadjes medju draganama ognjenovic, bilo u d.o. ili software-u, u bez i crnoj boji, ali nema ih na sajtu jebiga, ili ih ne nalazim. ko prvi ode do ulice cara lazara, moze da slika.

sad preciynije citam, ako je haljina prvo ljetna pa tek onda svecana, onda je ovo mozda nepraktican izbor.

Edited by morgana
Link to comment

sto ne bi opet u atrativo? kad bih birala jednu radnju u bg da prezivi atomsku bombu, ja bih atrativo. 

gledaj po netu zaru i hm, dvaput nedeljno dobijaju novu robu, ima sranja, al ima i jako dobrih stvari od kvalitetnih materijala, a da ne kosta puno.

daj otprilike neku sliku sta trazis, tesko je nabosti ovako slepa kod ociju u mraku :)

 

 

kod dragane ognjenovic ne znam kad sam videla nesto za padanje na dupe vredno cene. nikad necu prezaliti staru draganu. 

 

 

Link to comment

hoću u atrativo, to mi je jedino izvesno.

volela bih da mogu da stavim neku smernicu u slici, ali plašim se da bih nakačila pedeset. ili ništa.

tražim mudrost od vas. :)

Link to comment

Meni je tesko da nadjem nesto sto mi odgovara. Svakoj nadjem manu -.-
Ove siroke i sljampave ne volim, vise sam za one malo zenstvenije.

Ova tunika mnogo dobro stoji, dobila sam je zimus

955dffbb5869964d778412bb7252738d.jpg

A ova Zarina mi je simpa, pogotovu kada upece zvezda, ali ne znam da li ima kod nas

053cf79f878a74d567eb8f1684eb7993.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...