Jump to content
IGNORED

"Insajder"


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

meni je prvi i najveći red flag to što ide na MTS, kao što rekoh, ako će se držati neke stare priče, to znači da je neko baš baš zalegao da se to nađe u toj ponudi. Dakle, neko iz one velike zgrade na Dedinju. 

  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, James Marshall said:

meni je prvi i najveći red flag to što ide na MTS, kao što rekoh, ako će se držati neke stare priče, to znači da je neko baš baš zalegao da se to nađe u toj ponudi. Dakle, neko iz one velike zgrade na Dedinju. 

Kako si mističan :evil:

Link to comment
15 minutes ago, mraki said:

Studio im ne izgleda loše, tu je i dosta zanimljivih imena, rekao bih da je neko lepo kešnuo za sve to.

 

13 minutes ago, James Marshall said:

Ma da, ovo miriše na neki masan grant nekakvog NED/USAID i ambasada skandinavskih država. 

 

Brankica je malopre rekla da se finansiraju preko kredita Media Development Invesment Fund-a, komercijalnog kredita za opremu (oba moraju da vrate) i ugovora sa operaterima.

Edited by msv
  • Hvala 1
Link to comment
3 minutes ago, msv said:

 

 

Brankica je malopre rekla da se finansiraju preko kredita Media Development Invesment Fund-a, komercijalnog kredita za opremu (oba moraju da vrate) i ugovora sa operaterima.

Ovakva televizija u Srbiji da bude profitabilna, jebiga nešto mi teško da poverujem. Pogotovo tipa ako budu furali 100% staru insajder priču, ko će od privrede bliske režimu da se reklamira? Ono, daj bože da je ovo znak da počinju neki novi vjetrovi da pušu.

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, msv said:

 

Edituj, vidi ti se adresa :D 

 

edituj i ti :D

 

 

nije mi to adresa  :) sad otvorih ovaj editovani link 

 

Edited by cedo
  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...