Jump to content
IGNORED

PopDepresija koncerti


alamo

Recommended Posts

navikao sam na "hajdzekovanje threada", a i sve što radi gazda delboj (bmfbp) je tako seksi :wub: jedva čekam da opet dođe jp keith :Hail:

Link to comment

Aye! Je l' bi nekom od vas bilo i malo interesantno neki Chuck Ragan +/- Revival Tour, Frank Turner, Ben Nichols/Lucero, Drag The River... ? Gazda Delboj bi recimo mogo ponovit Two Cow Garage ili takonesto...Misim, masivan rispekat i kip ap d gud vrk obojicama, razume se, ja onako informativno, mozda moze nesto i da se pomogne...

Link to comment
najverovatnije sledećeg marta - th' legendary shack shakers!
cita li neko bad musicove postove do kraja!!!!upravo je najavio th' legendary shack shakers. paz' sad, ako ovo ne dodje, ne mogu da garantujem za svoje postupke ....
Link to comment

RE> MachineGunEtiquette sve što si naveo mi je zanimljivo, ali pošto je na jesen deset godina od prvog koncerta koji sam organizovao (23/09/2002 Nina Nastasia), koristim priliku da sebi i prijateljima ispunjavam višegodišnje želje. bojim se da od 2013. godine više neće biti PD koncerata (osim par ranije dogovorenih i obećanih), pošto će mi biti potrebno 2-3 godine da vratim dugove. biće još lepih stvari da se najavi do kraja godine ;)od 2013. delboj će zaista biti "jedini uanmenšoukonsertejdžensi u srbiji" i želim mu svu sreću ovog sveta. a svaka pomoć je dobrodošla - www.popdepresija.com - čitam sve i odgovaram

Link to comment

Richard Buckner: Mediji su agresivan parazit društva i kulture[kompletan intervju pročitajte ovde]PD • Koliko je teško sačuvati svoje mesto i publiku u tako 'nestrpljivom' kulturnom okruženju (kakvo vlada danas)?RB • Slažem se da postoji nestrpljenje u današnjoj kulturi. Bilo bi mi teško to da svarim, da mi je stalo. Ali ja to ne mogu. Ja nemam 'mesto' koje treba da sačuvam. Mogu samo da se nadam da će mi publika i mesto u kome sviram dozvoliti da dam najbolje sto umem. Uvek će biti onih koji nisu zadovoljni, iz ovog ili onog razloga (mnogo lupova, nedovoljno lupova, previše glasno, previše mekano). Uzaludno je pokušavati da ugodiš bilo nonšalantnim kapricima ili uštogljenoj tradiciji.Koji je smisao postojanja muzičkog kritičara u eri interneta?Internet je 'rodio' ceo jedan univerzum samozadovoljnih kukavica sa plitkoumnom odvažnošću, koji u svoj svojoj dokonosti stoje ispred beskrajnog, belog platna i pišaju na njega zato što ne umeju da slikaju. Koliko obraćaš pažnju na takve kritičare danas?Tek povremeno i sasvim slučajno nabasam na te takozvane kritičare, kao kad zavučeš ruku u džep tražeći sitniš, a u stvari nađeš smotuljak prljavštine...Richard Buckner@Gun Club Beograd, 23. maj sreda 22hRichard Buckner@Tvornica Kulture, Zagreb 24. maj četvrtak 21h

Link to comment

richard je car. :Hail:veceras je bilo 1 savrsenstvo na delu. svaka nota na svom mestu, raspored pesama isto. zvuk, osvetljenje... bez zamerki. ne mogu da kazem da sam poznavalac, jedno 50% pesama ne znam ali ovo je takav majstor da sam sve vreme iamo utisak da sam odrastao uz njegove pesme. uz to, vrlo fin i neposredan odnos s publikom. sve u svemu, bilo je savršeno. da je bilo pedalstil gitare (ili kako se vec zove ono vauvau), bilo bi jos bolje.svaka cast!odlična i predgrupa! vrlo lepo iznenađenje!

Edited by McCabe
Link to comment

Bakner je veceras bio sve ono što Bonnie onomad nije hteo ili nije mogao da nam bude – zaokruzena zelja petojutarnjih licnih napeva.

Link to comment

nemam reci za ono sinoc...It’s a bruised and a fallen sky Pressed all up against us And it’s just as true so far away But I can be there by breakfast...beskrajno hvala na ovom koncertu

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...