Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

post-1-1248972037.jpgste videli nekad ovu skalameriju?чушкопек, справата за печење чушки, страхотен български изум :Hail: Не си гориш ръцете а вадиш чушката с онази кука.prvi dobila, ima tome... sad kupila još 1. zbog grebatora mora se imati rezerva.
Link to comment
ste videli nekad ovu skalameriju?чушкопек, справата за печење чушки, страхотен български изум :Hail: Не си гориш ръцете а вадиш чушката с онази кука.prvi dobila, ima tome... sad kupila još 1. zbog grebatora mora se imati rezerva.
jok ti si:)svaka cas, najveci izum blgarske tehnike, sto je naizmenicna struja za srbe to je cuskopek za bracu blgare.ocu i ja jedan, ima neka derikozica sto mi trazi mnogo para na kalenicu. odakle ti?
Link to comment

Ovo može i na Seksualna pomagala/odmagala, ali ajde. Dakle, u sigurno jednoj od najboljih i najkvalitetnijih radnji koja prodaje tzv. fetiš odeću i robu u Evropi, Absolute Danny, kupio sam sledeće prelepe cipele. Rekao bih "(kupio sam) devojci", ali je zadovoljstvo obostrano. Izgledaju gotovo nestvarno, i nestvarno seksi. delight-662-b[1].jpgŠtikla je visoka 14,5 cm. Cena je visoka 120 eura. Ostale modele možete pogledati na http://www.absolutedanny.com/default.php?cPath=257_202

Edited by Buck Naked
Link to comment
Za sledeći put ću dotične ufotkati obuvene, na njenoj nozi.
restepak za ukus buckasti. nestrpljivo čekamo fotku, i što kaže gaza možeš slobodno i jedan širi kadar da okineš :)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...