Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

3 hours ago, Sara said:

kupila sam u TC Beo, radnja Avangarda, jedina perjana koju su imali u radnji. Sa raznim popustima koštala je manje od 15.000

Topla je nemoguće i dugačka mi je do ispod kolena 

Hvala, strava! 

Link to comment

Regal veliki, jedan manji deo iza vrata, tv komodu, televizor sto mi je rene preporucio, novi mobilni, dve jakne, dve kosulje, jos 4 auta za trgovinu i svasta nesto. Sad sam na rezimu leba i vode dok ne prodam neki auto i uzmem koji dinar. Pomozi Boze.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment
2 hours ago, slepa živana said:

kupila sam ovakvu haljinu. samo ne znam da li da je obučem kad idem do pekare ili kad idem u maksi. za proteste mi nije praktična.

To se obuce, kad ides u stetu.

  • +1 3
  • Haha 1
Link to comment
Pa taj rad [emoji3] ono, skace ti cena odma za duplo
 
jer klijent voli kad je dizajner neka budala, provereno. Onda je kao bolji dizajner
 
edit: kaCam upoznao starog Sakana, bila je ta scena - mi ulazimo a on noge na sto, crvene starke, deda 70+ godina. Misim nije dizajner al je u industriji
 
shteta shto nisam u industriji [emoji38]ol:

sent from novi mnogo jak bubamoto.

  • +1 1
Link to comment
11 hours ago, slepa živana said:

kupila sam ovakvu haljinu. samo ne znam da li da je obučem kad idem do pekare ili kad idem u maksi. za proteste mi nije praktična.

csm_31790104_o33_d98a337a77.jpg

 

Žena kupila istu pre par nedelja, videla u izlogu P.S. Fashion-a i odlučila da mora da je kupi :)

 

  • Haha 1
Link to comment
12 minutes ago, Velocipede said:

 

Žena kupila istu pre par nedelja, videla u izlogu P.S. Fashion-a i odlučila da mora da je kupi :)

 

sigurna sam da nemam muža, ali potvrđujem da je baš tako bilo :lol:

  • +1 1
  • Haha 5
Link to comment

Meni je još davno rečeno za radnju koja prodaje švedsku garderobu (radnja se zove "Skandinavija").

I odem konačno, u Sv.Markovića, uzela kožne plitke čizmice, postavljene unutra jagnjećim krznom. Patofne za -20°. (I džabe)

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...