Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
On 3.1.2022. at 18:03, booyaka said:

Verovatno najbolji telefon iz drugog plana u prošloj godini, ako može da se tako kaže za neki Samsung telefon.

 

Ja sam uzeo A52 cim je izasao. Zasad stvarno prezadovoljan. POnekad kamera nije dobra kad klinci trce ali sve ostalo je neverovatno dobro.

 

On 3.1.2022. at 22:00, mustang said:

Meni je Samsung špansko selo. Jedva sam bila ubola kako da se javim na telefon. Uzasan interface.njega imam kao back up kad sam imala iphone pa kad krene da trokira. 

Svanulo mi sa OnePlus

 

To je mozda nekad pre bilo sa starim generacijama. Kombinacija ONEUI 3 ( sada 4 naravno) sa FineLockom je neprevazidjena. Cak je i  google svoje aplikacije  kao recimo Phone i Messages opremio Samsung skinom. :)

Link to comment

"Ja sam uzeo A52 cim je izasao. Zasad stvarno prezadovoljan. POnekad kamera nije dobra kad klinci trce ali sve ostalo je neverovatno dobro."
Instaliraj GCam i dobijaš bolju kameru sa istim uređajem.

Link to comment

Kupio neki trash gramofon (lenco), zvucnike (edifier) i jedno 20 ploca da me prodje volja za plocama jer svoje ne mogu da doteram iz Srbije. Nije da ih ima mnogo ali i tih 100 je previse.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...