Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

38 minutes ago, maheem said:

Jepse Caligulo, pokažem ženi te tvoje cipele (inače gaji hejt prem Camper obući) i ona odlepi za njima. Ajde idemo da probaš, odgovaraju, uzimamo, ja videh neke cipele, probao, uzeo, bankrotirao.

GMC88_000_C0001L_003_3.jpeg.d80087ea00e4d2499e5a1c177c2445da.jpeg

 

 

Zenske kamper su lepse od mojih

 

A ove Riplej pa jebote, jesi digo kredit (i jos nosene :isuse: )

 

@kud u maglu Simoviću ma to me ukenjalo :fantom: Maem je ikona styla

Edited by Caligula
Link to comment
3 hours ago, Caligula said:

 

To su umetnicke, podsetile me na pirotski opanak :fantom:  veruj nisu ruzne itch ako ih nosi neka posh osoba kao sto sam ja

 

ima boljih bojanih kombinacija ali meni ove zapale za oko, A udobniju cipelu nosio nisam.

 

Pajz ovo:

 

https://scontent-sof1-1.xx.fbcdn.net/v/t45.5328-4/254051594_4499554743447616_5429853297147229247_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-5&_nc_sid=c48759&_nc_ohc=-hoJdBmtpI8AX87RMrQ&_nc_ht=scontent-sof1-1.xx&oh=ffb1a706a318667d2b8fe904a07ed6bb&oe=61A95376

Idealno da podigneš noge na sto i tako dočekaš klijenta. :D

  • +1 1
Link to comment

Pa taj rad :D ono, skace ti cena odma za duplo

 

jer klijent voli kad je dizajner neka budala, provereno. Onda je kao bolji dizajner

 

edit: kaCam upoznao starog Sakana, bila je ta scena - mi ulazimo a on noge na sto, crvene starke, deda 70+ godina. Misim nije dizajner al je u industriji

 

Edited by Caligula
  • +1 1
Link to comment

mesec dana čekam da se te sa crvenim đonom pojave u ženskim brojevima, jel mi to sad kažete da ih ima?

 

(kauboju, mrzim te, samo da znaš. toliko sam odlepila za tim cipelama da je i gugl shvatio i nudi mi ih intenzivno gde god da kliknem)

  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, Caligula said:

 

 

Zenske kamper su lepse od mojih

 

A ove Riplej pa jebote, jesi digo kredit (i jos nosene :isuse: )

 

@kud u maglu Simoviću ma to me ukenjalo :fantom: Maem je ikona styla

 

Dobar popust zaista. Fala za info.

 

18 minutes ago, svashtabezneshto said:

mesec dana čekam da se te sa crvenim đonom pojave u ženskim brojevima, jel mi to sad kažete da ih ima?

 

(kauboju, mrzim te, samo da znaš. toliko sam odlepila za tim cipelama da je i gugl shvatio i nudi mi ih intenzivno gde god da kliknem)

41 najmanji broj. Imam nogatu ženu.

  • +1 2
Link to comment
30 minutes ago, svashtabezneshto said:

mesec dana čekam da se te sa crvenim đonom pojave u ženskim brojevima, jel mi to sad kažete da ih ima?

 

(kauboju, mrzim te, samo da znaš. toliko sam odlepila za tim cipelama da je i gugl shvatio i nudi mi ih intenzivno gde god da kliknem)

 

Pogledaj po netu za Kamper - u Galeriji bi trebalo da ima

  • +1 1
Link to comment

otići ću u galeriju do njihove radnje, na sajtu ih nema, videću da li mogu da naručim preko njih ili ću morati iz eu na slepo.

 

(bukvalno sam odlepila za njima, ne sećam se da mi se to ikad desilo u zrelom dobu)

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, nisam ja said:

crveno i crno u kombinaciji me navode na regurgitaciju.

 

Ne vozis  se cesto sedamstosesticom :fantom:  

 

4 hours ago, gospa buba said:

ove crvene su da te gledaju u sedamsto shestici :s_w:

 

:lol:

 

 

Link to comment

mi palančani imamo brojeve do dvajest. a i nisam se vozio javnim prevozom ima decenija sigurno. ovde svaka kuća ima po dva tri fijakera, pa onda veći deo dana kružimo vrebajući parking. 

 

ako je sedamstošestica ono na šta meni liči.. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...