Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

22 minutes ago, foto said:

 

namenski,

ima li to da se naruci ili mora neko licno da donosi? taj prvi od tri je fenomenalan.

Jeste! :) 

 

Firma je Arthur Beale, radnja je neka pomodna pomorska, ono pokloni, knjige, taj rad, London, meni je drugar/kolega slao/donosio pre par godina, svi smo ga maltretirali, pitacu gde je tacno, mislim da je bila Soho ili tu negde, a potrazicu bas na netu...

Cudilo bi me da ne isporucuju onlajn: inace su za taj kvalitet relativno jeftini, koliko se secam bili su nesto preko 100 evra i vrede svaku paru.

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Filozof manijak said:

image.png.c20f160dce9ab94d4c3ed180580534d4.png

 

Iako nemam bajk, al imam fetiš na čizme

Jaoooo, ovo sam imala čini mi se 1988. išlo je samo uz  levi's 501 i moj tadašnji dečko isto imao. Ludilo.  :laugh:

Moje su imale i kožni đon, najdeblji kožnji đon koji sam ikada videla. Jel ove imaju isto?

  • Wub 2
Link to comment
On 15.11.2021. at 17:41, msv said:

Na sajtu regularno može da se naruči, ovaj prvi je £120.00 + £25.00 za poštarinu.

Da li imas predstavu koliko to moze da me kosta sa svim carinama, pdvovima i ostalim drzavnim haracima? Naravno, ne u dinar nego nesto okvirno? 

Hvala 

Link to comment
Just now, foto said:

Da li imas predstavu koliko to moze da me kosta sa svim carinama, pdvovima i ostalim drzavnim haracima? Naravno, ne u dinar nego nesto okvirno? 

Hvala 

Ako šalju UPS ili DHL mislim da može kod njih da se pita...

Odavno nisam ništa naručivao "za carinjenje" pa sam zaboravio , sećm se da je na benchmarku pisalo

  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...