Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

problem su dimenzije.... jer sta rade ljudi od 2m koji hoce da kampuju?ti svi satori su 210 sa 180-190 a takav imamo i dokazano je mali jer imam jednog od 2m koji voli da kampuje

ovaj sto nemaju je 220x230 a to je najveci sto smo nasli da je kupola a predsoblje je upgrade koji nam je trebao,plus ima i zadnja vrata i tako..

 

nema veze...evo sad sam porucila ovaj https://www.olimpsport.rs/catalog/kamp-oprema/satori-za-kampovanje-i-plazu/sator-za-kampovanje-cyber-400 jer je on 210x240 pa mozemo spavati po toj 240cm strani

tezina nije problem jer uvek idemo kolima na kampovanje a ako bas bude neki hajk imamo dva mala satora koji mogu da se nose ili trebaju za noc-dve...ovaj je za kamp od 5+ dana

 

 

@Caligula

 

a sportdepot bojkotujem dok ne stave postene opise proizvoda pored proizvoda ili bar nazive modela da mogu sama da guglam podatke...debili.

Link to comment
14 minutes ago, ivy said:

problem su dimenzije.... jer sta rade ljudi od 2m koji hoce da kampuju?ti svi satori su 210 sa 180-190 a takav imamo i dokazano je mali jer imam jednog od 2m koji voli da kampuje

ovaj sto nemaju je 220x230 a to je najveci sto smo nasli da je kupola a predsoblje je upgrade koji nam je trebao,plus ima i zadnja vrata i tako..

 

nema veze...evo sad sam porucila ovaj https://www.olimpsport.rs/catalog/kamp-oprema/satori-za-kampovanje-i-plazu/sator-za-kampovanje-cyber-400 jer je on 210x240 pa mozemo spavati po toj 240cm strani

tezina nije problem jer uvek idemo kolima na kampovanje a ako bas bude neki hajk imamo dva mala satora koji mogu da se nose ili trebaju za noc-dve...ovaj je za kamp od 5+ dana

 

 

@Caligula

 

a sportdepot bojkotujem dok ne stave postene opise proizvoda pored proizvoda ili bar nazive modela da mogu sama da guglam podatke...debili.

Jesi gledala u Decathlonu?

https://www.decathlon.rs/satori-za-kampovanje/105650-14110-sivo-plavi-sator-za-kampovanje-arpenaz-za-4-osobe.html#/demodelundefined-8322425/demodelsize-235no_size?queryID=70d009f2639fc3bb9af3dc83b45a82fe&objectID=492344

 

Link to comment

e da jos jedan problem je sto necemo tunel ... oni trebaju gomilu kanapa da bi uopste stajali pa ako si na pesku ili nekoj tvrdoj zemlji imas problem..dok kupola ugl moze da stoji sama,ovom sa predsobljem trebaju samo dva kanapa za predsoblje ..i tako..

 

plus taj iz dechatlona nema pod u predsoblju :D

 

iovako smo odlucili da ulozimo u sator....kad smo do sada rabili jedan mali i star 15godina ovo ce sada biti delux :D 

 

 

  • +1 2
Link to comment
55 minutes ago, ivy said:

 

@Caligula

 

a sportdepot bojkotujem dok ne stave postene opise proizvoda pored proizvoda ili bar nazive modela da mogu sama da guglam podatke...debili.

 

Ja kod njih kupujem cesto. Fora je sto nemaju na lageru nego narucuju iz EU pa stize u posiljkama, dakle veliki je izbor a ne ugradjuju se puno. Uglavnom sam nalazio stvari po oznakama, mozda su nesto promenili.

 

 

Link to comment
9 hours ago, Caligula said:

 

Ja kod njih kupujem cesto. Fora je sto nemaju na lageru nego narucuju iz EU pa stize u posiljkama, dakle veliki je izbor a ne ugradjuju se puno. Uglavnom sam nalazio stvari po oznakama, mozda su nesto promenili.

 

 

 

 

pa ne znam, za satore nema ama bas nijedna rec u opisu prizvoda a za vecinu nema ni naziv modela...

 

 

@ultra plasticni

 

ti si neozbiljan.

Edited by ivy
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...