Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

I cim se covek prebogati, pocne da slusa operu, cudo jedno kako je sve to povezano.
Što kaže Rambo:

"Evo sad ovi seljaci što su došli do para
oni vole kući privatno da slušaju klasiku ne bi li guzici nabili nivo" [emoji38]ol:

Ne mislim na Radišu ofc, nego znam neke koji odjednom idu u Madlenijanum, a vikendom se I dalje roka folk biggrin.png

Link to comment
4 minutes ago, napadaj said:

Što kaže Rambo:

"Evo sad ovi seljaci što su došli do para
oni vole kući privatno da slušaju klasiku ne bi li guzici nabili nivo" emoji38.pngol:

Ne mislim na Radišu ofc, nego znam neke koji odjednom idu u Madlenijanum, a vikendom se I dalje roka folk biggrin.png
 

Ne vredi, sad mi ovo ostalo urezano. Izvini Radisa.

  • Haha 1
Link to comment
16 minutes ago, napadaj said:

Što kaže Rambo:

"Evo sad ovi seljaci što su došli do para
oni vole kući privatno da slušaju klasiku ne bi li guzici nabili nivo" emoji38.pngol:

Ne mislim na Radišu ofc, nego znam neke koji odjednom idu u Madlenijanum, a vikendom se I dalje roka folk biggrin.png
 

Ma ima čudnih stvari, znam ja za neke operske pevače, koji su svesni da nema karijere, pa pavaju i po svadbama narodnjake... Kinta je kinta...

 

Ali, kad smo već kod narodnjaka, pitam ja ovog mog drugara, dok se još nismo poznavali, kako je on završio kao solista opere, kad mu je porodica, ono, ćale vlasnik autobuske firme, keva domaćica, setstra i zet, furaju nešto sa kamionima, a on, jbt, operski pevač...

 

Kaže on, pa matori vozio 8ih0-90ih ture za Švajcarsku, često u autobusu bili nardnjaci neki, upoznao celu ekipu i zaključio da harmonikaši dobro zarađuju ako su vrhunski i školovani... I upiše sina na harmoniku u muzičku...Međutim, ispostavi se da je mali neki extra talenat za pevanje, ono, potencijal da bude vrhunski pevač u svetskim razmerama, i ode on na solo pevanje, na tatino razočarenje... Ovaj drugar sad ima respektabilnu karijeru, peva po Rusiji i Evropi, ali matorog i dalje žulja što mu sin nije harmonikaš, nego pederš što se dere... :D

 

Pitao sam ga i za to pevanje po svadbama, pošto dok se ne probiješ, nema tu neke love, kaže on, jbg, to ti je izbor, ako krenem da pevam po svadbama, ode glas u kurac, i ništa od karijere... Posle kad mi je rekao koje su cifre za nastupe ako si samo OK, shvatio sam zašto ga baš briga za pilićarenje po svadbama...

  • +1 3
Link to comment

Mi uzeli sličan model kolegi za rođendan pre 6-7 godina i doneli u restoran u kojem je bila žurka. Opšte veselje, svi se kačili Bluetoothom i puštali muziku sa telefona, a to čudo izuva koliko je glasno (on je dobio neki veći model, sećam se da smo platili oko 70k).

Dobra zabava, ali ne znam kakav je utisak kada hoćeš normalno da slušaš muziku kod kuće, ne da praviš žurku.

Link to comment

Meni se sviđa ovaj Remarkable, baš je nešto što mi treba, ali ću sačekati novu verziju, iščitah neke rivjuove, ima previše mana (tj. previše mu fali), a nije žurba.

Link to comment
20 minutes ago, napadaj said:

Mi uzeli sličan model kolegi za rođendan pre 6-7 godina i doneli u restoran u kojem je bila žurka. Opšte veselje, svi se kačili Bluetoothom i puštali muziku sa telefona, a to čudo izuva koliko je glasno (on je dobio neki veći model, sećam se da smo platili oko 70k).

Dobra zabava, ali ne znam kakav je utisak kada hoćeš normalno da slušaš muziku kod kuće, ne da praviš žurku.

Pa dobro je, ne bunim se...

 

Juče gledali film, kaže žena bolji zvuk nego u bioskopu...

 

@nenad

 

Povezao sam ga sa kompom za 5 sekundi... I sa telefonom za isto toliko... Stisneš dugme na njemu i kazeš drugom uredjaju da je povezano...

Link to comment
34 minutes ago, nenad said:

 

Kakav je zvuk? Koliko je komplikovano povezivanje za nekoga ko je totalni duduk? Kapiram da je kompatibilo sa smart tv?

Ako tv nema bluetooth, imaš cincheve pozadi... Ima cudo i DVD, moram proveriti da li moze da se pustaju i filmovi sa flasha...

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...