Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

10 hours ago, Moća said:

Ljudi kako se nazivaju ovakve torbe? Ovo mi je stara i jako mi je zgodna za sud ali nikako ne mogu da nadjem kako se zove da bi znao sta da tražim.

to se zove i mapa. guglaj kožna mapa.

Link to comment
On 10.12.2020. at 22:32, radisa said:

Dobra je, samo ne mogu sa jednom baterijom i glavu i bradu ako se nisam brijao 3+ dana... onda obrijem glavu ujtru, pa bradu uvece... :)

 

ali super je sto skida fino dlake, ma koje duzine...

 

@radisa koja je ovo bila masina? ne vidim vise sliku koju si postavio.

Link to comment
9 hours ago, radisa said:

Philips Oneblade...

 

Odlična stvar, koristim više od 6 meseci, brijanje bez problema.  Ako hoću baš fino brijanje i izbrijavanje nakon Philipsa pređem jednom na brzinu Proglide-om.

 

Inače, slučajno sam otkrio u DM-u da postoji verzija sa li-ion baterijom koja mnogo duže traje i kraće se puni, a samo par stotina dinara je skuplja od "originalne" verzije.

Link to comment

Da, sve QC serije su noise cancelling.


Sent from my iTelephone using Tapatalk
I kakvo je iskustvo[emoji769] vredi li to, ili je ono u početku zanimljivo, ali nije presudno za kupovinu?

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Ja sam zadovoljan vec 5 godina sa tim starijim modelom QC25, naputovale se sa mnom puno - odlicno bas za putovanja.

Cini posao gde je zvuk konstantan, ne toliko za govor.


Sent from my iTelephone using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment

Jms, ako te ne bude mrzelo, pogledaj (sa ovim novim sluškama) neki YouTube video, ili TV/movie stream u kome se puno govori... I javi kako izgleda latency. Iz mog iskustva sa drugim bluetooth slušalicama, pa... kad je u pitanju YouTube i sl (posebno ako se priča, ili ima akcije), vratio sam se na slušalice s kablom. Iriitira me latency (bez obzira što moje sluške imaju poslednju generaciju Bluetooth, v5.0... i dalje zvuk kasni delić sekunde za onim na ekranu. Meni primetno.)

 

 

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...