Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

On 15.12.2020. at 14:54, Kampokei said:

Stiglo lepo i seksi plavkasto zeleno SMEG kuvalo. Kad porastem bice mozda i za frizider iste marke. 

 

volim smeg retrinu, planiram toster, mint ili krempita zut

  • +1 1
Link to comment

Ufff oni frizideri su tiha patnja jos davnih dana kada su se belosvetski kuvari pravili vazni iz raznih svojih emisija a iza njih bi stajao Smegic rero divan, meden, obično krem boje, pa ga otvaraju za onu njegovu rucku, uzimaju, vracaju namirnice.... ehhh



Link to comment
8 minutes ago, Jumanji said:

Ufff oni frizideri su tiha patnja jos davnih dana kada su se belosvetski kuvari pravili vazni iz raznih svojih emisija a iza njih bi stajao Smegic rero divan, meden, obično krem boje, pa ga otvaraju za onu njegovu rucku, uzimaju, vracaju namirnice.... ehhh


 

Ako se ne gadiš polovnjaka ima ih u oglasima

Link to comment
1 minute ago, maheem said:

Ako se ne gadiš polovnjaka ima ih u oglasima

 

ne gadim se uopste, cak volim, namjeravam da dio namjestaja sljedece godine kupim na kupujem-prodajem, hvala za info :)

Link to comment
1 hour ago, morgana said:

 

ne gadim se uopste, cak volim, namjeravam da dio namjestaja sljedece godine kupim na kupujem-prodajem, hvala za info :)

 

jebate zasto sam ja odgovorila na post upucen jumanji :D

isvinjavam se.

Link to comment
10 minutes ago, zorglub said:

Ehtra, pošto?

 

PS: Gde?

 

Na Shoppsteru su pred Novu godinu bili sniženi 30%, pa je ispalo 3900 za 16 kg. Uzeo sam i jedan za poklon, pa su i dostavu naplatili duplo - ukupno 1099 din. Ima ih i u Decathlonu za slične pare.

Edited by msv
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...