Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

Pa, pošto je veće od pojedinih kučića, možda i može da čuva kuću  :D

 

Jel radi to čudo na daljinski ili kako, jel ima kameru, jel može da mu se montira pravo oružje...? :fantom:

Link to comment

Ne radi, samo stoji i transformiše se (ručno). Originalna verzija iz '86 je mogla da hoda na baterije, ali je bila 3x manja od ove. 

 

Pravo oružje... eto ideje ;)

Link to comment

kupila juce bissel essential carpet cleaner https://www.amazon.com/BISSELL-DeepClean-Essential-Cleaner-8852/dp/B00DBTOVXO

 

 

ljudi ...ja sam sokirana....samo sam cini mi se 3 kvadratna metra oprala sinoc sa time...8-9 voda crnih strokavih prosula...ne moze da se prepozna...od one stroke pocele dlake da se naziru!!! gde mi je pamet bila...ovo sam trebala da kupim cim sam se uselila. neverovatno! svima preporucujem ko ima tepih. n

 

imam fotku kao dokaz...jos cu danas da nastavim na istom mestu dok god voda ne bude makar zuckasta.

 

i rokam sodu bikarbonu u tu vodu

Edited by mustang
Link to comment

:isuse: jaoo sva si tako nezna :wub: , plava kosica, sva mila i nezna, da pomislimo da si krhka i cipelice (hvala ti bako)....i onda mrezaste carape :misko: ....bezobraznice :evil:

 

naravno....svidjaju mi se charape...cipele jok. zasta je ovo? ove cipelice mogu samo kulturno umetnicke face da zavedu, ali sta ce ti to u zivotu ...trust me :) ... daj bre nesto seksije, ovo je to safe, nije ni do prodavnice da se ode.

 

i ne zaboravi crveni karmin. savrseno ti stoji :kralj:

Edited by mustang
Link to comment

Mustanže, carice, ahahahahaha, pa gde mogu biti krhka sa metar 78.

Mrežaste čarape jedino nosim (dobro, i grilonke kad zaladi). Teže se cepaju.

:naughty:

Ne kupujem ja ništa od odeće ili obuće da zavodim. Ukratko - nisam taj seksi tip žene.

Ja sam oldskul. Kad hoćeš da zavodiš, skini se go (i miriši božanstveno).

Edited by pt 2.0
Link to comment

Mustanže, carice, ahahahahaha, pa gde mogu biti krhka sa metar 78.

Mrežaste čarape jedino nosim (dobro, i grilonke kad zaladi). Teže se cepaju.

:naughty:

Ne kupujem ja ništa od odeće ili obuće da zavodim. Ukratko - nisam taj seksi tip žene.

Ja sam oldskul. Kad hoćeš da zavodiš, skini se go (i miriši božanstveno).

 

krhkija si od mene iako sam ti do vrata :)  to mogu da potpisem ....jesam niza od tebe al sam dzavo

 

moracemo ti i ja da provedemo jedno kratko vreme da ti objasnim kako se zavodi:

 

1. osmeh

2. pogled

3. osmeh opet (a ti plus imas crveni karmin, znaci u startu si u prednosti)...smej se i kada ti se ne smeje...ko da oni znaju sta mislimo, i onako pola stvari samo prde u prazno...

4. pa digni obrvu kao pazljivo ga slusas (pretpostavljam da si ga vec skenirala kakav je go)

5. cim vidis da nesto ne valja...skidaj osmeh i pali dalje :D

5. nakrivi glavu na levo ili na desno malo...da se vidi go vrat (da se puste feromoni..parfem ili natura miris - licno vise ovaj volim)..tu bi trebao da preuzme inicijativu, jebo  ga otac nepismeni ako nije ukapirao do sada.

 

 

 

pa brate ..tj. sestro....ne da siris samo seksi hod do piljarnice nego da se ti secas posebno, seksi samoj sebi  u tim cipelicama...a ove tvoje,  samo da ti dodam motiku i da krenes da okopavas bastu :isuse:

 

mogu i kurs u zavodjenju glasom da nabrzaka da ti dam ...if you are interested..to je super jer od shaltera do pumpe sva su ti vrata otvorena ...samo pustis odgovarajuci frekvenciju i priskacu momcad :) .....gejshe nece naravno, oni su na drugoj frekvenciji.

 

 

 

edit: valjda zavrsila sa ispravkama...

Edited by mustang
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...