Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

To sta razdvaja palac od ostalih prstiju je teoretski dobro, jer neka stopala imaju tokom godina tendenciju da se kost palca pomera na unutra sto onda prouzrukuje probleme - cukljeve. Ne kazem da je to svrha ovih, ali verovatno jeste deo ideje, mrzi me da citam :)

Link to comment

Razdvajanje palca je kopiranje od Japanaca i sluzi da bi mogle da se nose japanke i to sve izleda ovako:

 

Japanese_Traditional_Socks_Tabi_ver_01-1

 

Ovo sa slike nisu carape, ovo je nesto izmedju carape i cipele, zove se "tabi". Ispod toga se nose carape, koje naravno imaju razvojen palac.

Link to comment

Није битно да ли се то коме свиђа или не, најбитније је да се они који користе осјећају удобно у томе. :)

Link to comment

a ove drvene japanke deluju bas udobno. 

 

 

 

ja sam dosla da kazem da sam na slepo kupila nesto sto mi je trebalo i nesto sto sam zelela. ko zna na sta ce izaci kad jednom stigne... 

Edited by darling
Link to comment

I ja odokativnom metodom kupila jedne mango pantalone, biće mi super kad jednog dana oslabim al pod uslovom da mi se ne smanji dupe

Edited by Sara
Link to comment

A što je to bitno?

За тебе конкретно, кад сконташ да је Валтер брани Сарајево најбољи Кустурићин филм, а ниси га никад гледао :D

Link to comment

cestitke i nek ti udje u naviku a ne ko srpska posla ...ma mogu i polovne ... nove gume, nov auto videces...samo trap centriraj ako treba i rotiraj ih na 6 meseci.

Link to comment

nov auto

 

:lolol:

 

Nisam moca a nisu ni Miselinke iz Gradiske (zapravo sam merkao Goodyear a ne Michelin) nego Nokian Line iz Srbije. Sve ostalo bilo mnogo komplikovano, menjali cenu, ovo ono, pa sam ispizdeo i nasao ove relativno povoljno pa pazario.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...