Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

Pgde vino i kafa, pobobu? To baš ne ide zajedno. Bolje vino i čaj.

 

Pa nije zajedno, vino pre podne (ostalo u čaši od sinoć - ne, nije moje, ne pijem vino) a kafa popodne. :D

Link to comment
  • 3 weeks later...

pa što ga mrziš?

 

Zato što smaraju, šalju milion jedan mail/poruku ili šta već kada ti je račun u minusu i isto toliko poruka kada samo naslute da se dogovaraš sa nekim o kupovini van sajta, pa ti stižu preteće poruke i sl čak kad ti to nije ni na kraj pameti.

 

Ali ono što me najviše nervira (krajnje subjektivno) je sistem za poruke u kome nemaš pregled konverzacije već moraš da skačeš iz sent u inbox kao magarac. Za sajt koji je toliko popularan i aktivan i sada već dugovečan, meni je to stvarno sramotno. 

 

Takođe, fali im milion nekih opcija, omiljene kategorije npr, kako bi lakše pratio šta me zanima i sl.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Uzeo u autletu™ odličan prsluk Sergio Tacchini, i to za bednih 5600, bio 20.000 (aha), pa 12.000 (aha), pa 8.000 i usralo me da baš taj dan ima dodatnih 20% što je na kasi bilo 30% :D te sam ga dobio za smešnih 5600.

Sliku ne mogu iskopati, jbg.

Edited by Mil@n
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...