Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

Bravo!

 

 

I super!

 

 

I sjajno!

 

 

 

A sad daj utiske. 

 

 

I detaljan opis.

 

 

I snimak.

 

 

I slike lepih žena

 

 

Ja sam odrastao na Ludvig Supersensitive od 6,5 inča, ali, pre jedno dve godine sam cele zime svake nedelje svirao na nekim kao sešnima gde je bio dobar Mapex od 3 ili 3'5 inča (ne znam koji je model) i to je bilo sjajno iskustvo. Ta brzina, taj atack, za nekog ko je ceo život svirao 6,5, to je bilo i iznenadjenje i otkrovenje, Al' ne znam da li je to bilo samo do veličine ili je i Mapex učestvovao u tom oduševljenju. Koristim Mapex Falcon pedalu već godinama pa sam, može se reći, fan brenda.

Link to comment

Mapeh tomahawk je u pitanju iz armory serije. 

 

Nisam ga još probao kao čovek, samo ga uneo u stan, uskoro proba pa mogu napišem po neku. U stanu naravno nema akanja. Malo što sam probao u radnji, klasičan ali kvalitetan zvuk metalnog doboša.. Dobio sam ga baš baš povoljno. 

Što se mapexa tiče, ja ih obožavam.. Imao sam meridian birch, taj bubanj je bonbonica za te pare i to sam ga imao u trula višnja finišu, perverzija. Mislim da imaju odličan odnos cena kvalitet, a neki finiši su im toliko predrkani da ti dođe da uzmeš bubanj samo da stoji u stanu kao ukras...
 

Link to comment

Super. Baš se radujem, kao da sam ga sebi kupio. :)

Nemoj ga maziti nego ga udri svime čime raspolažeš, bez milosti. 

 

Uživaj u svom novom instrumentu i veselo ti bilo. 

 

 

 

 

 

Link to comment

BU-3310-SNW-270.jpg

 

... e ovo sam najzad uboo posle visegodisnjeg debakla sa jaknama.

 

 

@Mil@n, cestitke za dobos, mada ja preferiram dublji. Jes sporiji ali je masniji :wub:

Edited by Caligula
Link to comment
  • 2 weeks later...

zene i emancipovani muskarci, kupila sam na tezgi na pijaci postavljene hulahopke za 250 dinara. nikad u zivotu nisam imala toplije i bolje zimske carape, savrseno su tople, udobne, mekane, ne ispada mi potkosulja, ne povlace mi se s dupeta, ne zarozavaju se, ne cebaju se. jos je zanimljivije da su jedan broj koji svima odgovara, i stvarno svima odgovaraju, ima nas nekoliko razlicith svakakvih zena kao sa dove reklame, i svima su nam taman, i sve smo odusevljene. da mi je neko reko da cu biti emotivna glede hulahopki... :D

 

evo slike, da mozete da ih prepoznate.

 

k3acub.jpg

Link to comment

zene i emancipovani muskarci, kupila sam na tezgi na pijaci postavljene hulahopke za 250 dinara. nikad u zivotu nisam imala toplije i bolje zimske carape, savrseno su tople, udobne, mekane, ne ispada mi potkosulja, ne povlace mi se s dupeta, ne zarozavaju se, ne cebaju se. jos je zanimljivije da su jedan broj koji svima odgovara, i stvarno svima odgovaraju, ima nas nekoliko razlicith svakakvih zena kao sa dove reklame, i svima su nam taman, i sve smo odusevljene. da mi je neko reko da cu biti emotivna glede hulahopki... :D

 

evo slike, da mozete da ih prepoznate.

 

k3acub.jpg

 

 

Pokaži nam hulahopke u akciji na perspicu

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...