Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

takve kape valjaju u merkatoru u nsu na tezgi. danas pitao je l imaju online katalog da ti prosledim, nemaju, ali imaju tezgu u ušću. valjaju naočare, šalove i kape

Edited by maheem
Link to comment

rene, kakav je napredak iz ugla korisnika u odnosu na trojku? vredi li to tih cca 600 evara?

ja rabim trojku i ne mogu da zamislim sta bi to trebala da ima cetvorka da me natera da menjam telefon, a to je nesto sto najvise mrzim. taman ga namestis prema sebi i onda 'ajde jovo nanovo'.

da je lep- lep je. da je dobar, pa pretpostavljam da je dobar kao svaki note.

daj neke utiske.

Link to comment

I ja sam koristio trojku, pre toga dvojku.

Pa šta da ti kažem, ekran je verovatno najbolji do sada na svim fonovima, rezolucija izuzetna, olovka je još bolja i preciznija, kamera bolesno dobra sa optičkom stabilizacijom, baterija još bolja nego na n3, TW mnogo sređeniji nego na trojci, jbg meni radi posao...

Link to comment

Uporedi ip6+ i ovaj amoled sam.

Edit: mislim nije ni bitno, neću da ulazim u patkometriju pošto nisam plaćen od bilo koga, promenio ogroman broj uređaja za svoje pare, ovaj mi je trenutno najbolji, možda za mesec bude neki drugi

Edited by renne
Link to comment

Pa to bi značilo da su razvili sasvim novu ludilo tehnologiju, ja kad skrenem pogled sa fona (ili onih par ajmekova sa retinom u firmi) na bilo koji drugi displej, zamuti mi se pred očima. Baš ću da uporedim 1 na 1 ovih dana, ali ne verujem.

Link to comment

Ma naravno, lični utisak je najvažniji.

Edit opet da ne zvuči sarkastično.

Imam u kući tenutno n2, n3, n4, ip5s, i kumov ip6+ i def mi je nezabeleženo najbolji n4 što se displeja tiče.

Edited by renne
Link to comment

Ako ti je nesto mutno, onda gledas mozda neke telefone iz 2010. Danas i telefoni od 150e dolaze sa istim ppi koji je do skora imao i retina display. To nije jedina mera kvaliteta, ali jeste bitna ako pricas o ostrini i zamucivanju.  Na kraju, na besmislenom si tragu - nema potrebe za razvijanjem novih ludih tehnologija da bi se nadmasio iPhone ekran, kad Apple ekrane uzima od 3rd party firmi, izmedju ostalog i od LG-a. Koji je pre pola godine izbacio telefon, koji i danas ima ostriji ekran od poslednjeg iPhone-a, sto su svi popljuvali kao bespotrebno arcenje baterije. Sto je verovatno tacno, ali mutniji sigurno nije.

Link to comment

Jebemu, evo juče gledao neki kolegin novi nadrkani LG poslužavnik koji dolazi u full HD rezoluciji, pusti se film, to sve izgleda bručno i nadrkano, ali kad se vrati u menije, retina na mojoj petici ga i dalje šije. Moguće je da se pita i operativni sistem.

Link to comment

Ako ti je nesto mutno, onda gledas mozda neke telefone iz 2010. Danas i telefoni od 150e dolaze sa istim ppi koji je do skora imao i retina display. To nije jedina mera kvaliteta, ali jeste bitna ako pricas o ostrini i zamucivanju.  Na kraju, na besmislenom si tragu - nema potrebe za razvijanjem novih ludih tehnologija da bi se nadmasio iPhone ekran, kad Apple ekrane uzima od 3rd party firmi, izmedju ostalog i od LG-a. Koji je pre pola godine izbacio telefon, koji i danas ima ostriji ekran od poslednjeg iPhone-a, sto su svi popljuvali kao bespotrebno arcenje baterije. Sto je verovatno tacno, ali mutniji sigurno nije.

Ma ljakseu trebaju verovatno naočare, zato mu je mutno. :P

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...