Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Kako nam je jadan šut iz igre. Silađi i Beške izgleda dobro čuvaju Valučiunasa koji ima 9-3 iz igre i 4 izg. lopte.

Link to comment

Ajd to, nego ih ubijamo u skoku. Steta sto sutiramo kao govna, ali i oni imaju opaku odbranu.Ali ovkve utakmice se retko kad dobijaju. Jedino ako Cvele udje u neki turbojebacki mod.edit: i naravno, 13-0 serija za Litvance. Jebiga, prestizanje velike prednosti je jako zajebana stvar u kosarci, ovo smo na startu izgubili.

Edited by Joe D
Link to comment

Dzou zamalo da ubodes tacnu razliku :oVjerujem da cemo sutra razbiti Hrvate, ta utakmica je ipak bitnija jer vjerujem da su i sami bili svjesni da se tesko moze protiv Litvanije.Danas Egipat masivno coukovao, ne mogu ljudi da pogode bacanje kad se lomi, isto tako su i protiv Kine usrali. Na kraju ipak zamalo da daju trojku za pobjedu al jebiga...edit:Ladno su nam do one trojke na kraju napravili seriju 23-3 u posljednjih 7 minuta :isuse:

Edited by Feindouno
Link to comment

I ja mislim da dobijamo rvate, ali nam je u principu dovoljno da dobijemo Kanadjane za prolaz, a sa druge strane nam nema neke velike razlike ko dolazi. Mada bih voleo da izbegnemo ove Poljake.

Link to comment

U drugoj grupi mi stvarno nista nije jasno. Rusija odvali Poljsku pa onda izgubi od Australije koju je prethodno Latvija razbila. Ta ista Latvija je izgubila od Argentine i izgledali su kao da su se taj dan upoznali :mellow:

Link to comment
edit:Ladno su nam do one trojke na kraju napravili seriju 23-3 u posljednjih 7 minuta
A naš pametni trener kaže da smo pokazali karakter!?
Link to comment

Pa i jesu, stigli su 20 razlike protiv jaceg protivnika. To sto su posle pukli je posledica napora koji su za to ulozili, a ne nemanja karaktera.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...