Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Srbija - AustralijaArgentina - HrvatskaPoljska - LitvanijaRusija - USANe zna se jos satnica ali valjda se igra ovim redom i bice prenosi svih utakmica.Mrtvi Brazil je izgubio od Argentine a bili su kao medju favoritima za osvajanje :isuse:Cijenim da su najbolje prosli Hrvati i da je Argentina najgora ekipa u cetvrtfinalu, mi i Litvanci smo najebali ali svejedno ocekujem prolaz.Nadao sam se da ce Ameri ici na Ruse, za ostale sam siguran da ne bi imali sta da traze protiv njih, Rusi mozda imaju koji promil sanse.Ako prodju boldovani bice spektakl, polufinale:Srbija - HrvatskaSAD - LitvanijaPobjednik ove druge utakmice osvaja turnir.

Link to comment
Srbija - AustralijaArgentina - HrvatskaPoljska - LitvanijaRusija - USANe zna se jos satnica ali valjda se igra ovim redom i bice prenosi svih utakmica.Mrtvi Brazil je izgubio od Argentine a bili su kao medju favoritima za osvajanje :isuse:Cijenim da su najbolje prosli Hrvati i da je Argentina najgora ekipa u cetvrtfinalu, mi i Litvanci smo najebali ali svejedno ocekujem prolaz.Nadao sam se da ce Ameri ici na Ruse, za ostale sam siguran da ne bi imali sta da traze protiv njih, Rusi mozda imaju koji promil sanse.Ako prodju boldovani bice spektakl, polufinale:Srbija - HrvatskaSAD - LitvanijaPobjednik ove druge utakmice osvaja turnir.
da li se negde mogu pratiti utakmice? neki kojot ili tako nesto?
Link to comment
jebes ako mozda imas u najboljem slucaju 1nog nba prospekta u ekipi, glavno da su rasporedjeni bodovi.
Pa baš tako. Ako su opcije prospekti ala Miličić/Radmanović svojevremeno i rasporedioci bodova, kakvi su sad u A-repci™, ja nemam nikakav problem s tim. Edited by MachineGunEtiquette
Link to comment
Pa baš tako. Ako su opcije prospekti ala Miličić/Radmanović svojevremeno i rasporedioci bodova, kakvi su sad u A-repci™, ja nemam nikakav problem s tim.
sad sam vidio tek, pardoniraces.Srbi su tradicijalno jaki u kosarci iz vise razloga. nekad su dominirali, sad su na istom nivou ko mnoge ostale zemlje. nemamo niti jednog jedinog igraca trenutno koji je vrhunski/vanserijiski. niti jednoga.*vise talenata, manje robota. [a pogotovu ako znas da neces do zlata.]ovo u-18 do u-20 razdoblje je kljucno.* postscriptum edit: osim rakocevica, koji nije reprezentaciji od pomoci godinama. Edited by John_Malkovich
Link to comment

eh da nam je taj vanserijski rakocevic bio na prethodnom svetskom i evropskom, ne bi se brukali zauzimajuci drugo mesto, iza smesnih spanaca i prosecnih amerikanaca.

Link to comment

pricam figurativno. pod dobrim trenerom, lakse je uklopiti i igrace koji odskacu iznad prosjeka.i zamisli da imamo 3, a ne 1 igraca takvog kalibra. (ne milicic i jaric nisu takvi igraci bili 2007)

Edited by John_Malkovich
Link to comment

Nakon SAD - Rusija, trebalo bi da je 18h ali ova utakmica je malo kasnila pa bi mogle i ostale.edit: Valanciunas ima 11 skokova za 13 min u igri :Hail:

Edited by Feindouno
Link to comment
Nakon SAD - Rusija, trebalo bi da je 18h ali ova utakmica je malo kasnila pa bi mogle i ostale.edit: Valanciunas ima 11 skokova za 13 min u igri :Hail:
hvala! bas mi vec fali basket.
Link to comment

godinama citam kako je ovaj karnowski nekakav igrac a uvek kada ga gledam vidim da je medved koji je bio jaci i veci od svojih vrsnjaka.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...