Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Nismo sigurno treci u teoriji ali prakticno jesmo jer Hrvati nece dobiti Amerikance.Tamo u onoj kretenskoj grupi je sve otvoreno, od te 3 moguce ekipe mislim da je Poljska najjaca.

Link to comment

Poljska moze da bije svakog na ovom prvenstvu. Mnogo su zajebana ekipa, nikako ne bih voleo da idemo na njih.Ne bih iskljucio pobedu Hrvata danas, ovi su obezbedili prvo mesto, nece da zapinju previse. A braca imaju talenat da biju bilo koga. Mentalitet ih malo jebe, ali ako se dovoljno naloze, mogu oni to da dobiju.btw:

MUŠKA U18 SELEKCIJA PUTUJE U SKOPLJE NA TRENING MEČEVE SA MAKEDONIJOM 06.07.2011. 10:44 Muška reprezentacije Srbije do 18 godina otputovala je u Skoplje gde će u četvrtak (18:00) i petak (15:00) odigrati dve kontrolne utakmice protiv U20 selekcije Makedonije. - Posle duela sa selekcijom BIH do 20 godina ponovo ćemo odmeriti snage sa starijim rivalima. Na utakmicama u Skoplju pokušaćemo da ispravimo greške koje smo ranije pravili. Želimo da igramo brzo, ali to ne sme da bude razlog velikog broja izgubljenih lopti. Trudićemo se da imamo mnogo bolju kontrolu skoka i da što manje imamo padova u igri - istakao je selektor U18 reprezentacije Srbije, Marko Ičelić. U Skoplje putuje sledećih 14 igrača: Saša Avramović, Nemanja Bezbradica, Andrija Bojić, Strahinja Gavrilović, Miloš Janković, Nikola Janković, Vasilije Micić, Nenad Miljenović, Đorđe Milošević, Nemanja Mišković, Stefan Popovski Turanjanin, Nikola Radićević, Pavle Reljić i Stefan Zečević, dok je sa spiska otpao Dušan Bogdanović
Link to comment

jebes ti mene malo, a? :lol: Do sad sam igrao protiv Amera u obe ozbiljne utakmice a danas (jos) nisam posto mislim da nece rizikovati 1 gubitak momentuma iako je nebitna utakmica + su po mom paur renkingu Hrvati ispod Litvanije i Srbije.Mozda +14.5 :blink:

Link to comment

Hrvatska nema nijednu izgubljenu loptu u 1/4 :Hail:edit:Serija 12-2 za +3 na poluvremenu.

Edited by Feindouno
Link to comment

Jebo me hendikep da me jebo, bila kvota 9.25 na Hrvate :isuse:edit: i jos jednom :Hail:

Edited by Feindouno
Link to comment

Svaka cast za prognozu. Ja sam 1 konj sto te nisam poslusao.Dakle cetvrti smo, idemo na pobjednika Poljska - Australija (navijamo za Australiju).

Link to comment
Hvala :thumbsup: (da ne oftopičarim na Repstaciji)Gotovo već, no fino izgleda pogled na Box Score, lepo raspoređeni poeni.
jebes ako mozda imas u najboljem slucaju 1nog nba prospekta u ekipi, glavno da su rasporedjeni bodovi.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...