Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Mega i Partizan igraju pionirsko finale. Panic iz Sports World-a je centar na kojeg treba obratiti paznju. Dobro je gradjen i deluje da ce biti dosta visok.

  • +1 1
Link to comment

Sin Darka Milicica je preslikani otac, pokretima, kretnjama itd. samo sto je petnaestak centimetara nizi od njega, ista fizionomija. Isto kao Nikola Topic i Milenko Topic. Na kraju ce CZ zavrsiti cetvrta na ovom turniru.

Link to comment
12 minutes ago, Micko8 said:

Sin Darka Milicica je preslikani otac, pokretima, kretnjama itd.

Molim se svim bogovima Olimpa da nije u itd preslikani ćaća 

Link to comment
Posted (edited)

Partizan je osvojio i pionirsku ligu. Mega nije izgubila mec u ligi do finala turnira. Dobijali su Partizan nekoliko puta u ligi i na nekim turnirima tokom sezone i to ubedljivo, da bi ih ovi dobili u najvznijem mecu u sezoni. Centar Miladinovic kod Patizana je zanimljiv igrac, ne znam koliko ce rasti tu je negde do 205 cm trenutno.. Nadigrao je danas Bjelicu koji mora se priznati nije 100% fizicki bio spreman. Partizan je ove sezone najuspesniji klub u mladjim kategorijama. Osvojili su kadetsku i pionirsku ligu. Da su imali normalnog trenera na pocetku kvalifikacija, verovatno bi im i juniori igrali finale. Ja sam mislio da ce Mega napraviti het trick, na kraju su uzeli samo juniorsku ligu.

Edited by Micko8
Link to comment

Kadetsku osvojila Mladost. Zadnja utakmica Zvezdara Beko je odlučivala ko će biti prvi. Zvezdara da je pobedila bila bi prva. Izgubili u finišu. Igrač broj 10 kod Beka je ispogađao nekoliko trojki i rešio neizvesnu završnicu

Link to comment
2 hours ago, Bole08 said:

Kadetsku osvojila Mladost. Zadnja utakmica Zvezdara Beko je odlučivala ko će biti prvi. Zvezdara da je pobedila bila bi prva. Izgubili u finišu. Igrač broj 10 kod Beka je ispogađao nekoliko trojki i rešio neizvesnu završnicu

 

Cekaj bre zitko nije prvi

Link to comment
11 hours ago, Блок_64 said:

 

Cekaj bre zitko nije prvi

Nije, Žitko je drugi. Izgubili su od Mladosti. Ko će biti prvi odlučivala je zadnja utakmica između Beka i Zvezdare. Zvezdara da je pobedila bila bi prva. Na kraju je bila neviđena drama. Zvezdara vodi 9 razlike 3-4 minuta pre kraja i kad su već svi mislili da je rešeno, momak iz Beka broj 10 poče da sipa trojke. Na kraju 3 razlike za Beko.
Odličan je bio turnir i sve utakmice su bile neizvesne do samog kraja
 

  • +1 1
Link to comment
Posted (edited)

Godiste 2009 je dobro pokriveno na poziciji pet. Bjelica,Miladinovic i Panic su svi negde na oko 205 cm. Verovatno ce jos rasti, pogotovo Panic , on mi deluje kao neko ko ce dostici visinu od 210 cm a mozda i preko toga. Mada treba ih prvo  videti na internacionalnoj sceni protiv vrsnjaka iz Evrope.

Edited by Micko8
Link to comment
10 hours ago, Bole08 said:

Nije, Žitko je drugi. Izgubili su od Mladosti. Ko će biti prvi odlučivala je zadnja utakmica između Beka i Zvezdare. Zvezdara da je pobedila bila bi prva. Na kraju je bila neviđena drama. Zvezdara vodi 9 razlike 3-4 minuta pre kraja i kad su već svi mislili da je rešeno, momak iz Beka broj 10 poče da sipa trojke. Na kraju 3 razlike za Beko.
Odličan je bio turnir i sve utakmice su bile neizvesne do samog kraja
 

 

A zvezdara je toliko superiorna bila u prvenstvu,svi su ih videli kao prvaka lige pa i oni sami sebe i na kraju nista.

 

Mladost kao mladost mi je onako divlji klub,ali mi je drago zbog trenera Nemenje zbog medalje,od kako je osvojio pionirsko prvenstvo sa Vizurom svake sezone uzme po neku medalju.

Link to comment
17 hours ago, Блок_64 said:

 

A zvezdara je toliko superiorna bila u prvenstvu,svi su ih videli kao prvaka lige pa i oni sami sebe i na kraju nista.

 

Mladost kao mladost mi je onako divlji klub,ali mi je drago zbog trenera Nemenje zbog medalje,od kako je osvojio pionirsko prvenstvo sa Vizurom svake sezone uzme po neku medalju.

U pravu si, Zvezdara je tokom celog ligaškog dela bila lider i na kraju prva, ali eto na f4 nije

Link to comment
6 hours ago, Defunctus said:

Trenutno ovde ide strim Mega - Real:

 

 

 

jel gledao neko? mitar ih ubi izgleda

Link to comment

Ovaj gore iznad "malisa" iz Barselona na stranici Fibe se vodi kao sesnaestogodisnjag. Ja bi rekao da ima preko 20 godina.

Link to comment
20 hours ago, Micko8 said:

Ovaj gore iznad "malisa" iz Barselona na stranici Fibe se vodi kao sesnaestogodisnjag. Ja bi rekao da ima preko 20 godina.

Bliži 25 nego 12 u svakom slučaju. Još ga ovi pametnjakovići iz Barselone puste da igra U14 u Španiji protiv Reala. Da i ovi drugi nisu blatantne lopuže skoro bi mi bilo žao. Al treba kazniti Barselonu u najmanju ruku... ako ne i igrača. Gde Španci nalaze ove igrače kojima se krštenica izgubila nije mi jasno. Naravno već su krenuli da naturalizuju decu iz Burkine Faso, Senegala itd. Odvratni su za sve pare 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...