Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

On 27. 3. 2023. at 15:08, Micko8 said:

U Petak pocinje poslednji evroligin kvalifikacioni turnir za juniore. Mega je opet favorit broj jedan na turniru. Videcemo  koliko mogu Crvena Zvezda i Partizan.

 

Zvezda trenutno igra protiv Valensije i ubedljivo vodi, trener je Jorović, a čini mi se da je tu i Jovica Antonić. Da nisu priključili Topića koji se poigrava na ovom nivou, nisam siguran da bi to dobro izgledalo.

 

Mislim da se o Gačiću pričalo kao o velikom potencijalu koga prate Barsa i Real, ne videh ništa od njega osim da na visinu od 210 ima jedno 70 kila.

 

Koga zanima, ima prenos na yt:

 

 

Link to comment

Lazar Gagic je takodje zanimljiv igrac, krilo, vidim nisu registrovali Andej Kostica za ovaj turnir. On je najtalentovaniji bek Crvene Zvezde u ovoj selekciji.

Link to comment
14 hours ago, Micko8 said:

Lazar Gagic je takodje zanimljiv igrac, krilo, vidim nisu registrovali Andej Kostica za ovaj turnir. On je najtalentovaniji bek Crvene Zvezde u ovoj selekciji.

 

To je na zalost jedan veliki problem zvezde sto je Kostic najtalentovani.

Link to comment

Ne znam meni se jako svideo, ono sto sam gledao u kadetskoj ligi. Treba da bude malo vise konstantniji ali on je jedan od najmladjih igraca u ekipi. Ima lep sut i poprilicno je kreativan igrac. Ne znam njegovu pricu, da li je tu preko veze ili ne  ali ima tu talenta, barem ja tako vidim. 

Edited by Micko8
Link to comment

Da li neko moze da mi pojasni po kom kriterijumu je sastavljen U18 Next Generation Team Belgrade i o cemu je tu rec generalno?

Nije mi uopste jasno o cemu se tu radi, vidim da je skup igraca sa svih strana.

Link to comment

Ovde je realno mogao da upadne i Borac iz Cacaka posto imaju mnogo bolji u19 tim od Partizana a tu su negde u rangu sa Zvezdom u domacoj ligi ako ne i bolji tim .

Edited by Micko8
Link to comment

CZ-Mega je finale sutra. Mega je veliki favorit u finalu. Dominiraju nasom  u19 ligom. Videcemo da li Topic ima snage da utakmicu ucini zanimljivom, prosli put kada je igrao protiv Mege je bio uzasan , mada mu je to bila jedina utakmica sa juniorskom ekipom ove sezone do ovog turnira.

Edited by Micko8
Link to comment
21 hours ago, Micko8 said:

Ne znam meni se jako svideo, ono sto sam gledao u kadetskoj ligi. Treba da bude malo vise konstantniji ali on je jedan od najmladjih igraca u ekipi. Ima lep sut i poprilicno je kreativan igrac. Ne znam njegovu pricu, da li je tu preko veze ili ne  ali ima tu talenta, barem ja tako vidim. 

 

Ma jok,nije imao nikakvu vezu,Klipa ga doveo u Zvezdu pre dve godine iz okk Beograda.Ima lepo telo i odlicnu visinu za beka sutera.Ovo je sezona u kojoj je trebao najvise da napreduje,ima svu slobodu u igri ali prosecno na utakmici sutira 8-2 trojke.

Link to comment
2 hours ago, Micko8 said:

CZ-Mega je finale sutra. Mega je veliki favorit u finalu. Dominiraju nasom  u19 ligom. Videcemo da li Topic ima snage da utakmicu ucini zanimljivom, prosli put kada je igrao protiv Mege je bio uzasan , mada mu je to bila jedina utakmica sa juniorskom ekipom ove sezone do ovog turnira.

 

Topic je fenomenalan.Odusevljava me sa kojom lakocom igra.Mega ce sutra da zalepi onog svercovanog crnca u reket i da tako pokusa da brane prodore Topica.Ali nadam se da ce ih zZvezda pobediti.

Link to comment

Pa da Kostic ima problem to  sto nije konstantan ali kada udje u seriju lepo to izgleda a ume i da uposli saigrace. Mislim da je talentovaniji od svih igraca spoljne linije CZ  osim Topica , mogao je da uskoci tu umesto Lucica.

Link to comment

Topic je  veceras bio tragicar na mecu, promasio slobodno bacanje verovatno za pobedu posto je Mega imala sekundu za napad bez tajm out-a.  Topic je cini mi se igrao rovit prosli meca kao i ovaj , ne volim da trazim opravdanja za igrace ali mislim da  je povredio nogu vec prvog dana turnira. Plus je onaj dosadni Musicki odigrao kvalitetnu odbranu nad njim  , jedan od onih igraca koji su talentom  u totalnom  deficitu ali grizu u odbrani kao ludi. I raspored takmicenja na ovim turnirama je uzasan, zgusnili sve u tri dana, dve utakmice u jednom danu, bez odmora , bas su kreteni. Mislim da ce Crvena Zvezda dobiti pozivnicu za zavrsni turnir kao i prosle sezone ali steta sto su  izgubili dobijenu utakmicu. Ekipa je poprilicno limitirana, unutra i ima nekog kvaliteta ali plejevi i bekovi  osim Topica su uzas, svadjaju se sa loptom dok je driblaju.

Edited by Micko8
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

bjelic 08 u pobedi pionira borca na crvenom zvezdom 55 poena (8/14 za 3), 14sk, 5as, index 57

 

mladost takodje prva u svojoj polufinalnoj grupi pobedom nad zemunom

 

na finalnom turniru borac igra upravo protiv zemuna, a mladost protiv zvezde

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...