Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

daleko od toga da su samo fizicki jaki, opasna im je generacija. nama ne igra na prvenstvu glavni igrac, koji je pride plej sa cime bas kuburimo, tako da jebiga. nisu losi nasi momci. 

 

bacanja su nam uzas.

Edited by Joe D
Link to comment

Dobro je videla ova riba dole ovaj najočigledniji faul u istoriji faulova na metar od nje. Toliko da je lik gore morao da svira sa 5 sek zakašnjenja

Link to comment

simpaticni novozelandjani nemocni

kolko je juce visina i fizika bila na strani francuza, toliko je danas na nasoj

 

bilo je dovoljno 2,3 minuta ozbiljnog presinga da rezultat ode na +20

 

cacani vise nego solidni

curcic je jeben u odbrani

juce je ekipa sa njima za 26minuta imala +6, a za 14 bez njega -19

Link to comment

 

pobeda nas salje na dominikasku republiku pa amere u cetvrtfinalu. poraz nas salje na spance u osmini. nisam gledao kanadu, znam samo da ih je francuska odrala 30+, ali to i ne govori mnogo, francuzi su blize nivou amera ovde. 

  • +1 1
Link to comment

ma gledam kostur, pa sam prebacio na dominikance

 

nisam gledao špance, ali računam da je lakše preko njih i australije do borbe za medalje nego preko amera. A manje više svejedno je ispao u 1/8 ili 1/4f.

 

mislim pošto su to klinci ne podržavam takve ideje, pa sve da su na drugoj strani mali i japan.

Link to comment

a jbt koje sranje da u 1/4 finalu idemo na amere

 

inace, ako neko ne zna, ovo je uzrast gde su najdominantniji

ne samo da su lajko osvojili svih 5 prvenstava, vec nemaju nijedan poraz do sad

 

Link to comment
27 minutes ago, Profesionalac said:

ma gledam kostur, pa sam prebacio na dominikance

 

nisam gledao špance, ali računam da je lakše preko njih i australije do borbe za medalje nego preko amera. A manje više svejedno je ispao u 1/8 ili 1/4f.

 

mislim pošto su to klinci ne podržavam takve ideje, pa sve da su na drugoj strani mali i japan.

nije bas da bismo bili skroz bez sansi protiv spanaca, ali generacija im je supertalentovana, plus su domaci. jeste da su izgubili od litvanije u prvom kolu, ali nije nemoguce da su i oni kalkulisali laksi put do finala. 

 

nasa ekipa je dobra, ali nema dominantnog pojedinca, a i sa sutem dosta kuburimo.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...