Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Jovic ce u NBA  iz mege sledece godine, verovatno ce biti medju top 10 izabranih igraca. Petrovic je te uvek raspolozen za indijanstinu. 

Edited by Micko8
Link to comment
2 minutes ago, Micko8 said:

Jovic ce u NBA  iz mege sledece godine, verovatno ce biti medju top 10 izabranih igraca. Petrovic je te uvek raspolozen za indijanstvinu.

jebes Bojana i Bogdana Bogdanovica; kako ce ovaj sve da zbuni kad se pojavi tamo u drustvu MVPija

  • Haha 1
Link to comment
2 minutes ago, NevenMan said:

jebes Bojana i Bogdana Bogdanovica; kako ce ovaj sve da zbuni kad se pojavi tamo u drustvu MVPija

Već komentarišu to Ameri.

 

U fazonu sve se vrte ista imena i prezimena.

Edited by Milošica
Link to comment

Skobalj po drugi put pokusava da nas ukopa u zavrsnici, dobro je imati  poznatog  tatu.  Steta sto Vukcevic  ne moze da nastupa za nasu reprezentaciju na ovom turniru, sto je na ovom turniru  iz tima odstranjen nas ubdeljivo najtalentovaniji bek a bilo je mesta  u ovoj ekipi i  za Radovanovica. Samo sa tri igraca bi izgledali mnogo bolje atletski  i sigurno bi igrali finale , mada imamo neke sanse sutra u polufinalu .

Edited by Micko8
Link to comment

Dobro je ovo. 

Samo što su nam unutrašnji igrači jača strana. Tipujem na brojeve 50, 13 /ili 14/ i ovaj sa brojem 3 ako ukapira da ne sme da pravi ovakve faulove na najboljem igraču protivničke ekipe - i kad sam kod toga, ovaj Argentinac sa brojem 21 je odličan.

Jel mi stvarno nemamo ni polupismenog pleja ili ova dva imbecila moraju da igraju iz drugih razloga? 

Naravno, naši treneri, u stilu Kokoškova, i ne pokušavaju da nauče klince da čuvaju obruč i reket :isuse:

 

Šta sam propustio kod ovog igrača sa brojem 50 što ga pljujete? :unsure:

 

Edited by steins
Link to comment
7 hours ago, Joe D said:

francuski jabbar, generacijski igrac ako mu nozice izdrze

 

kakve su nam sanse protiv le jabbara?

 

svakako lepse s njima da igramo, nema iritantnijeg tipa igraca za gledanje od uobicajenog litvanskog lekavicius kepeca sto ga ovde verno glumi stenionis

Link to comment

Nisam gledao Francuze, al sam bacio sinoc pogled na snimak Kanade i Spanije. Glavni utisak je da nas je zreb/kostur prilicno pogledao.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

Link to comment
10 hours ago, spaceploitator said:

 

kakve su nam sanse protiv le jabbara?

 

svakako lepse s njima da igramo, nema iritantnijeg tipa igraca za gledanje od uobicajenog litvanskog lekavicius kepeca sto ga ovde verno glumi stenionis

mozemo eventualno da pripaljujemo trojke u prvih nekoliko sekundi napada, pa sta bude. ako udjemo u pozicioni napad sa ovim sto imamo, kosa necemo videti.

 

realno je da izgubimo 20+, ali sta znam, nekako mi uvek iznenadjujuce dobro igramo u svim uzrastima protiv francuza. za razliku od mrtvih litvanaca koji nas delju gde nas vide.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...