Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Svega je bilo u ovoj utakmici, samo za 30 sekundi može da se napiše sastav, razmišljam se izmedju nekorišćenja faula na probojanju iz ugla gde onda japanac ne da čist zicer nego vadi na šut za 3p, nemogućnosti da ubacimo loptu u igru because of reasons iako je pas oba puta bio otvoren. Ipak je pobeda što na 5 sekundi do kraja Petrović nije u stavu nego ležerno šeta dopušta prvi pas igraču kao da je treći minut utakmice, kasni za njim jedno metar, dva i onda ne stigne da napravi faul koji cela hala traži od njega. 

Link to comment

Djurisic nula minuta, ne znam po kojem osnovu je Lukic izabran da vodi ovu selekciju, covek koliko znam nikada nije radio ni sa jednom mladjom selekcijom:dry:

Link to comment

Sumnjam da je neka   povreda, imao je samo neku posekotinu na ruci na  utakmici sa Letonijom a pre te utakmice je disciplinovan od strane Lukica, ne bi me zacudilo da je opet glumio strogocu nad njim.

Link to comment

ima na sk2

 

koji treći faul nimbhardu sude... šta sudi ova riba što je nama svirala protiv španije ona 2 bacanja za njih, sad odjednom sudi faul na zemlji u 10x čistijoj situaciji za 2 bacanja... lu di lo 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...