Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

On 18. 2. 2023. at 17:28, Micko8 said:

Meni samo zbog toga sto je rec o sinu jedne od najvecih legendi srpske kosarke a ne zbog nekog neverovatnog talenta koji njegov sin poseduje:)

 

samo ti je to žao, a kad sin jedne od najvećih legendi partizana pobegne iz partizana, to ti je super? e moj micko, ko te ne zna.

pomislio bi čovek da neko ko tako olako daje preporuke da se djeca sklanjaju od večitih rivala, može da shvati da postoje ljudi koji isto tako sklanjaju djecu i od saveza

đed martićevac možda tuguje onako iskreno i domaćinski, a ti si samo salty

Link to comment
18 hours ago, Блок_64 said:

 

Ma niko se nije nasikirao oko toga veruj mi.

U prvo vreme prsnes posle shvatis da ta cudna veza treneri,menadzeri,pare mora da funkcionise na svakom nivou.

Ima tu jos momaka kojima su neke druge reprezentacije koje su smesne u kosarci nudile i drzavljanstvo i ozbiljne pare i stanove,tako da nemoj da te cudi ako budes cuo za jos neki slucaj.

Sto se mog tice sa tim je zavrsio vratio im je sve dresove,trenerke,sorceve i ostalo i tesko da ce opet pristati da igra za njih posto mu je ovo drugi put da je izbacen.

Zao mi je zbog situacije vaseg sina. Mnogi klinci su neopravdano zapostavljeni proslog leta. Mogli smo komotno zlatnu medalju da otkinemo na kadetskom prvenstvu a na kraju smo jedva glavu sacuvali:)

Link to comment
19 minutes ago, Micko8 said:

Ne znam kave veze imaju te dve situacije:) Sasinog sina sam spomenuo u kontekstu raspada mladjih selekcija Partizana, Ni Crvena Zvezda nista nije bolja u tom polju.

 

pa tako možeš i Pejinog sina pomenuti u kontekstu raspada mladih selekcija KSS

 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Igrao se neki  internacionalni Rising Star turnir u Grckoj preko vikenda, , Mega osvojila turnir. Ne znam kako Bogoljubu nisu dodelili titulu MVP-ija , iz pobednicke je ekipe i najbolji je igrac,dabl dabl u finalu u duelu  protiv one grcke zverke Smaodurova.

Link to comment

Kakva partija mladjanog Backa u juniorskoj ligi Srbije u porazu od Radnickog, 32 poena,14 skokova, sut za tri poena 4/5. On ce garant kod Miska sledece sezone.

Link to comment
On 12. 3. 2023. at 17:49, Micko8 said:

Kakva partija mladjanog Backa u juniorskoj ligi Srbije u porazu od Radnickog, 32 poena,14 skokova, sut za tri poena 4/5. On ce garant kod Miska sledece sezone.

 

Ako misko da 100 000 evra obestecenja hoce.

Link to comment

Sta je to za Miska ako zeli da dovede igraca. Iz Slobode je doveo Markovica i Milosavceva.

 

 

 

Ima Jokicev dodir oko obruca ali najimpresivnija je pracka koja poseduje u sutu za tri poena.

Link to comment

Kadetski tim Partizana doveo Lazara Stojkovica iz Radnickog, 210cm krilni centar, centar . Debituje upravo sada,mnogo bolji igrac od Plisnica. Rekao bi da im je on najbolji potencijal u mladjim slekcijama.

Edited by Micko8
Link to comment
7 hours ago, Micko8 said:

Kadetski tim Partizana doveo Lazara Stojkovica iz Radnickog, 210cm krilni centar, centar . Debituje upravo sada,mnogo bolji igrac od Plisnica. Rekao bi da im je on najbolji potencijal u mladjim slekcijama.

 

Prelazni rok je zavrsen jos 23 decembra ne znam kako su mogli da ga dovedu

Link to comment
1 hour ago, Блок_64 said:

 

Prelazni rok je zavrsen jos 23 decembra ne znam kako su mogli da ga dovedu

 

Ma verovatno je "doveden" tako što trenira sa  Partizanom. Još uvek je registrovan za Radnički, a moći će zvanično da pređe tek krajem avgusta. Do tada - samo prijateljske utakmice.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...