Jump to content
IGNORED

Recepti, kulinarski trikovi i omiljena jela - borba protiv gladi


msmodesty

Recommended Posts

ja već godinama u pekmez od kajsija dodajem isljučivo ( i to što manje) fruktozu, ali u poslednje vreme čitam po netu neke napise protiv fruktoze, a ima ih baš dosta.potpuno sam sluđena više :frust: .a i ono, mast pa ulje, pa opet mast, pa posno meso, pa masno, pa ne valja jaje, pa valja, pa onda ne valja meso generalno, a sad ne valjaju uh ... cirkus totalni .

Link to comment

a) nabijes pile na pivsku flasu i uspravis ga, bice hrskavo na sve strane, a krumpir ce standardno biti pecen u njegovoj mastib) stavis par reznjeva slanine pod kozuc) dodaj koju sargarepu u krompir(verovatno sve ovo znas, ali jebiga, trazio si "obicnu piletinu" :) )@duda: moj utisak je da je vecina tih "strucnjaka" zapravo gomila priucenih novinara koji stvaraju jedan hype da bi ga menjali drugim (a ideje izvlace i pogresno interpretiraju iz trenutnog naucnog znanja da bi sebi napumpali kredibilitet) sto bi fruktoze bila posebno stetna kad je vec ima u vocu kolko hoces + saharoza se razbija na glukozu i fruktozu u telu

Edited by Zverilla
Link to comment
a) nabijes pile na pivsku flasu i uspravis ga, bice hrskavo na sve strane, a krumpir ce standardno biti pecen u njegovoj mastib) stavis par reznjeva slanine pod kozuc) dodaj koju sargarepu u krompir
fala, fala, da znaš da ću da probam opet. ovo sam jednom probao i nestala mi struja taman kada je pivo počelo da kipi :isuse:
Link to comment

Ja mislio da se to radi sa starim zidarskim i to praznim i temeljno opranim pa do pola napunjenim vode i začinskim biljem. Ali, vidiš, ima logike ostaviti pivo.Hmmm...

Link to comment
Ja mislio da se to radi sa starim zidarskim i to praznim i temeljno opranim pa do pola napunjenim vode i začinskim biljem. Ali, vidiš, ima logike ostaviti pivo.Hmmm...
ja sam uvek pekao na skroz praznoj.. hmmmsad mi se jede pivsko pile!(vaso - javljaj kako je ispalo) Edited by Zverilla
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...