Jump to content
IGNORED

Recepti, kulinarski trikovi i omiljena jela - borba protiv gladi


msmodesty

Recommended Posts

Izvinjavam se ako je slučajno bilo, pošto ne zalazim na jestive i nejestive topike..Sinoć sam čula, od vrhunskih domaćica, mnooogo zgodan recept za pasterizaciju krastavaca, paprika i sl. povrća,a bez upotrebe konzervansa, salicila i ostalih standardnih otrova.Glasi ovako: natrpaš povrće u tegle, hermetički zatvoriš, pa ih turiš u mašinu za pranjesuđa i okreneš na 90 stepeni. To je sve.

Link to comment
To ti je elektronska blokada, mora da može da se čipuje na 90... :P
ne moze pitao sam, mora glava da se spusti, radilica da se olaksa, promeni bregasta, cilindri da se razbuse, klipovi promene , ispolira usis i prosiri izduv tongue.gif
Link to comment

uzo sam pačije jezike, upakovane, kod Kineza danas. baš ove: 3 komada za 100 dinara :P ko turske čarape.nego, nisam je pitao šta da radim s njima, na pakovanjima ni reč engleskog, a deklaracija na srpskom je izgleda otpala u transportu... <_< jel neko video, jeo, čuo? šta da radim s ovim?

Link to comment
uzo sam pačije jezike, upakovane, kod Kineza danas. baš ove: 3 komada za 100 dinara :P ko turske čarape.nego, nisam je pitao šta da radim s njima, na pakovanjima ni reč engleskog, a deklaracija na srpskom je izgleda otpala u transportu... <_< jel neko video, jeo, čuo? šta da radim s ovim?
mariniraju se pa se isprze da budu crispy. mozes da ih jedes kao grickalicu sa umakanjem u neki sosic ili da ih pljusnes preko salate, smislis odgovarajuci asian dressing. ja sam ih jela na rendanom kupusu, neocekivano dobro a jednostavno, dresing je u stvari bio glavna fora. edit: gde si uzeo, kod kineza u bloku 70? Edited by fluffer
Link to comment

malopre od nađenog u frižideru smandrljam sos za testeninu.3x200gr pavlake za kuvanje6-8 Zdenka sirića (tih za topljenje, ja ih sve zovem zdenka)to sam kuvala dok se sirići nisu rastopili i sjedinili sa pavlakom+vegeta+aleva paprikasklonila sa vatre i dodalaiseckan pršut (imala sam negde oko 150-200gr)ispao je super obzirom da je zgovnan od ''šta-se-našlo''koji je topik podesan za ovakve kulinarske eskapade, malo mi bzvz što ovo stoji ispod fenseraja kakv su pačji jezici

Link to comment
....koji je topik podesan za ovakve kulinarske eskapade, malo mi bzvz što ovo stoji ispod fenseraja kakv su pačji jezici
ja mislim da bi realno mogla da zajebes pacije jezike kada bi prebrojala kalorije i rekla nam da li si blizu 5 cifara? :lol:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...