Jump to content
IGNORED

Parfemi


msmodesty

Recommended Posts

Pa lepo, nisu mi svi za ista godišnja doba, prilike u kojima ih nosim itd. Meni je dobar parfem važniji od šminke ili frizure npr. Bio dobar neki reel na IG, ovaj gif i tekst tipa "ja kad se setim da nemam dinara u džepu, ali zato mirišem ko milion dolara" :lolol:pleased miranda priestly GIF by 20th Century Fox Home Entertainment

  • Wub 1
  • Haha 3
Link to comment

i meni je parfem koji mi lepo stoji bitniji od šminke (frizuru u životu uglavnom nisam imala), jer mi popravlja raspololoženje, doživljaj dana, svega.

ali za ceo život ne mogu da nabrojim više od 10 različitih parfema koje sam koristila i koji su mi lepo stajali.

imam omiljene po godišnjim dobima koje vrtim, komada 3 (4. se više ne proizvodi), ali nema teorije da na polici imam više od 2 (u ekstremnom slučaju 3) različita parfema in any given moment.

  • +1 2
Link to comment

Kad bih nasla 1 savrseni parfem za sebe, a sigurno negde postoji, tacno mi ne bi smetalo da samo njega koristim zauvek. Kao kad nadjem haljinu koja je skroz ja. Mogu da je nosim sto godina, cim je visok stepen identifikacije. Imam nekoliko tih vanvremenskih.

 

  • +1 2
Link to comment
8 minutes ago, Stela said:

 Kao kad nadjem haljinu koja je skroz ja. Mogu da je nosim sto godina, cim je visok stepen identifikacije. Imam nekoliko tih vanvremenskih.

sad razmišljam zbog tvog posta - ista sam i sa haljinama. ima nekoliko modela koje bih nosila zauvek...

možda je prosto do tipova ličnosti. mene zapravo umiruje kad nađem nešto baš baš dobro i kvalitetno da sam zadovoljna i da mogu sa tim da se identifikujem, da ga posvojim, i da to onda ne moram da menjam...

  • +1 2
Link to comment

Delimicno je i pitanje identiteta, da znam sta mi prija, definise me i opisuje i u tom modnom smislu. Tako da onda trendovi prolaze pored mene i eventualno osvezavaju ono sto je vec definisano. Nikako mi oni nisu vodilja. Slazem se da je umirujuce, kao kad pronadjes pesmu koju bi vrteo unedogled.

  • +1 2
Link to comment

@Stela, @pt 2.0

Devojke, ja potpisujem sve što ste sad rekle :)

Isti parfem koristim više od 10 godina. Jako retko ga presečem nekim drugim, ali to mi onda nije to.

  • Wub 2
Link to comment
On 31. 5. 2024. at 23:28, Valkyrie said:

Ostali (snobyly brendyrany) su kao danas kupljeni. Posle kao sve je to isto, kako da ne.

 

Dobro je neko rekao, mene teli da razapnu za Crveni Joop koji imam od srednje škole.

 

Dobro, ne baš od srednje škole... Ali ima 15 ljeta sigurno. Dobro ga trebim lately, nestaće uskoro pa ćemo svi da odahnemo.

 

Nabacio sam još Versaće Eau Fraiche, dobio za rođ Rome, nabacio Armani Code Falsh, bilo mi glupo da ne kupim jer me ortakinja sva happy odvela kod ortaka da mi učini da za male pare kupim odličan parfem, dobio od drugarice neki Touch u visokoj zelenoj bočici dosta zanimljivog mirisa, a ako dodamo da imam još trećinu Aqua Di Gio, mlađeg brata crvenog Joopa, mojim tempom korišćenja miran sam do jedno 120e godine života...

Link to comment

Kakva gospođa je gospođa Ultra plastični :hail:

 

 

Imam citav 1 parfem i taj retko stavljam, oh well

  • Wub 1
Link to comment

Ja isto imam 1. Kum dobio od ljubavnice pa dao meni jer bi žena sumnjala odakle mu i zašto se odjednom pederiše sa parfemima.

  • Wub 1
  • Haha 3
Link to comment

Jel to onaj što se razvodi zbog 10 godina mlađe?

Kako sad to parfemi umesto papira i advokata?

Link to comment
1 minute ago, Valkyrie said:

Jel to onaj što se razvodi zbog 10 godina mlađe?

Kako sad to parfemi umesto papira i advokata?

Zavlači nas Nikodije, to mu je verovatno dečko.

Link to comment

Jel ima nekog ovde da ima lep/prijatan prirodni miris, i ne maskira se parfemima?

Link to comment
9 minutes ago, Filozof manijak said:

Jel ima nekog ovde da ima lep/prijatan prirodni miris, i ne maskira se parfemima?

Mozda ti?

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...