Jump to content
IGNORED

Parfemi


msmodesty

Recommended Posts

It's a season to be jolly...", indeed. Dob'la2iubwo9.jpgL'occitane Rose nuit de mai...ruža (iz Damaska!), cimet, ljubičica, vanilija...dobar li je, majkumu. :wub:
:ALERT: :ALERT:Cimet, kažeš? :wub:Jel prejaka ruža? Ako jeste onda odustajem, ona ume da iritira..
ljubomorna na eidiju, ujedno odgovor valkiri: upravo zatvorili poslednju radnju u srbiji. :(inace su cimeta imali u milion varijanti, sa pomorandzom je meni bio najdrazi. mnogo sam tuzna, bas sam volela njihove parfeme. ali dobro, kad budem u zagrebu?
Link to comment

Valk, znam da ti voliš cimet, ali ovde se osjeti samo mrvicu, da parfemu da malo "puderastiji" štih, i to tek kad ga naneseš. Kako se razvija na koži, dominiraju ruža, crni ribiz i malo vanilije. Ali krasan je, topao je, i baš postojan. Probaj Citron & Miel (isto L'oksitan), kažu da miriše na puding od vanilije, ima puno cimeta, i limun da ublaži šećerni udar. ^_^ Probaj se ogrebat o tester. Inače, čujem da se po Europi polako zatvaraju YR pogoni, prodaja im ni inače nije dobro išla, recesija ih je dotukla. Možda ih neko kupi, uzdam se.km, ja njihove proizvode nabavljam vani, nažalost. Ja mislim da u Zagrebu ima u Sephori, ne znam di još. I na netu postoji pristojan izbor njihovih parfema i kozmet'ke.Al' da je taj Citron & Miel čudo, sad mi krivo šta nisam to naručila.

Link to comment
givenchy_Le-Secret.jpgcure, ja ne bih znala tako pismeno kao vi da pricam o sastojcima i karakteristikama parfema.ali ovo je bozanstveno. ovo se stavlja samo na svilu! i might be a little kid but i know what rocks!!!danas videh da su mi ubacili u parfimeriji u fra u kesu tester koji je kao za kremicu. pocepas onu aluminijumsku kesicu i iscuri mililitar parfema na dlan. sramno je seksi! strong buy. Edited by MayDay
Link to comment
cure, ja ne bih znala tako pismeno kao vi da pricam o sastojcima i karakteristikama parfema.
Pa to ni ja veze nemam, nit' razlikujem gomilu sastojaka for that matter, ali mi je jedna draga forumašica sa ovog topica skrenula pozornost na sajt Fragrantica dotkom, tamo piše i ko je kreator parfema, ma ima tih sajtova ko pljeve, ali ovaj je najpreglednji. Mada se uglavnom se služim nosom.Btw, dobila sam tester baš za taj Givenchy, sva hepi ga idem isprobat, niti nekih 5 sekundi nakon nanošenja dobila alergiju. :( A, super mi. Sad ne znam je li to zato što u testere inače ubace veću i jaču koncentraciju pafrema, ali peklo me u pm.

za cimetoljupke: nakon par dana apsolviranja, definitivno vam mogu reć da nema ni traga cimetu, čista ruža i malo ribiza.

Link to comment
^thierry mugler angel
je l' ima neko ko moze da kaze tri lepe reci za Angel?ja sam ga dobijala par puta od jako dragih osoba pa sam ga zato volela ali ga sama nikad ne bih sebi kupilatezak je kao crna zemlja.
Link to comment
je l' ima neko ko moze da kaze tri lepe reci za Angel?ja sam ga dobijala par puta od jako dragih osoba pa sam ga zato volela ali ga sama nikad ne bih sebi kupilatezak je kao crna zemlja.
Ima, ja, ja, ja! Koristim ga od kasne jeseni do proleća, već 10 godina. Jeste jak, ali ne sviđa se samo meni na meni već i okolini. Meni bliski ljudi kažu da ga dobro nosim i kad pomisle na taj parfem odmah pomisle i na mene. Kod njega nema dileme, ne možete ga pomešati sa drugim parfemima, koji uglavnom liče jedan na drugi. Postojanost mu je nenadmašna.
Link to comment
Ima, ja, ja, ja! Koristim ga od kasne jeseni do proleća, već 10 godina. Jeste jak, ali ne sviđa se samo meni na meni već i okolini. Meni bliski ljudi kažu da ga dobro nosim i kad pomisle na taj parfem odmah pomisle i na mene. Kod njega nema dileme, ne možete ga pomešati sa drugim parfemima, koji uglavnom liče jedan na drugi. Postojanost mu je nenadmašna.
to je to! nekom stoji nekom ne.a da je postojan - jestesamo ne usudjujem se da ga nekom poklonimzaprvo, ne usudjujem se da poklonim nista od kozmetike ili parfemasve nesto mislim da je su to previse intimni pokloniopet - kad mi moje prodavacice kazu - uzmi to, uzmem i ne razmishljam.vidish, zaboravih da ih pitam na sta da se bacim naprolece. celu zimu sam na Kelly Caleche Hermes, proslog leta sam se drogirala zelenom pomorandzom:8015.jpgali ne mogu vise...trazim nesto - sveze a postojano. svaki predlog je dobrodosao! Edited by msmodesty
Link to comment
trazim nesto - sveze a postojano.
i ja, i ja! pa me privukla ova tvoja narandžica. bar boje nagoveštavaju sveže. a moja prinova je:2mahsg.jpgmalo sam razočarana jer nisam dobila ono što sam tražila.ne mogu reći kakav mi je, još se nismo družili, samo sam ga njuškala. ali čini mi se da nije svež, a rekla bih da nije ni težak. pristojan svakodnevni.meni se mnogi parfemi učine svežijima nego što se ispostavi kasnije da jesu. ako isprobam više od tri u radnji, totalno se pogubim i ne znam šta mi se sviđa, sve počne da me guši.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...