Jump to content
IGNORED

Parfemi


msmodesty

Recommended Posts

Taj Guerlain ako je upola dobar kao ženska verzija - moj duboki naklon.Nego, Valk, samo štancaj + eto mene da preuzmem komandu. rivr4p.jpgJasmin, mandarina, nar, tuberoza, iris, vanilija, i još nekih super sastojaka ima. Volim.A ovaj oću već dugo

2a0gk1i.jpgFerre Rose Princesse. Ruža, magnolija i ljubičica. I nije nešto postojan (original je dugotrajniji, ali je baš čista ruža), ali neće mi smetat opetovano zalijevanje ovim slatkišem.

Link to comment
Holden momce, evo jedan predlog. Smrtonosno dobar, skoro ko njakvi.
overim, valjda ga ima. nije da sam vidjao, mada se bolje snalazim u kafanama nego u parfimerijama :D
Link to comment
si u medjuvremenu smislio neku slicnu zamenu (sem njakvija :D ) buduci da sam mu 10 godina bio veran, a vise ga nema u prodaji? :(
Nisam, jbg. Sve ostale Boss kugle su bulja, a i par drugih koje trošim u nedostatku plave kugle su samo tužna zamena. Ovaj dole mi je bio simpatičan, al me posle par sekundi puko miris perušna, a ja mrzim peršun. Mrzim.kenzo-air.jpg
Link to comment

Ma, jbt, ja stvarno ne umem da "biram" parfeme po parfimerijama. Čim uđem pukne me ona teška mešavina mirisa parfema za pevaljke i pomada za babe, pa kao štrcaš iz onih testera na papirčiće, a nos posle drugog testa otkaže poslušnost, sve mu isto. U šestom minutu iz mozga stiže jasna direktiva: ili hitno na svež vazduh ili smrt gušenjem nakon divljačkog ubistva prodavačica koje me "pomažući" jure naoružane bočicama...

Link to comment
Ma, jbt, ja stvarno ne umem da "biram" parfeme po parfimerijama. Čim uđem pukne me ona teška mešavina mirisa parfema za pevaljke i pomada za babe, pa kao štrcaš iz onih testera na papirčiće, a nos posle drugog testa otkaže poslušnost
niko ne ume. potpis za ovo gore, uz dodatak da se meni nakon treceg pokusaja obicno povraca.resenje je da kazes prodavacici koji ti se parfem dopadao, i da ti ona da male testere slicnih parfema, da poneses kuci i na miru isprobas.ili da te pukne sreca da iz prve naletis na ono sto ti se dopada. @tema - opet kupila allure. za mene nema bolje.
Link to comment
  • 2 weeks later...
Holden momce, evo jedan predlog. Smrtonosno dobar, skoro ko njakvi. nd.1063.jpgMoze i skvo varijanta. cak je i bolja.NarcisoEDT.jpg
podsetilo me...ovde nema nigde da se kupi, a svideo mi se kada sam ga negde isprobavala - te narucila od "dobavljaca", pa stiglo juce, pa divno, divno, divno sve mirise danas....
Link to comment

Više nego lepo iznenadjenje, Zarina linija parfema Agua Parfumada + ostali parfemi van te linije. Držali se svog principa koji imaju sa odećom pa tako uradili i odlične kopije najprodavanijih parfema.zara EDTBoce parfema (iz gore navedene linije ) su ni manje ni više od 200ml a po smehotresnoj 20€ ceni. Ja pazarila danas jednu flajku kojoj udenuše ime Lirio de Agua (vodeni ljiljan) a na kutiji piše :- top note: tangerine- middle note: water lily- base note: sandalwoodU prevodu ko voli sveže parfeme, ovaj odlično ispunjava taj kriterijum. Pored ovog pazarila još jedan van ove kolekcije, malo *teži* predvidjen za noćne sate, nisu mu udenuli ime i ne nadjoh ga na netu ali ako je neko u prilici da ga proba taj je u tamno ljubičastoj kutiji, pakovanje od 50ml.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...