Jump to content
IGNORED

Parfemi


msmodesty

Recommended Posts

I L'erbolario Petali e fiori. 2hphbg4.jpgL'erbolarijevci me uništavaju. Svako malo izbace novu parfemsku liniju, evo ih sad sa peonijom i nerolijem. <_< Sreća pa mi se nedavno smučilo od njihovog Irisa. Jer, jasno - ja bih to morala imati.
moram pomirisat o čemu se tu radi :) (kojom prilikom ću ostavit lovu i kartice doma...)
Link to comment
brajt kristal je najpostojaniji parfem koji sam ikad koristila
...to je lajt varijanta crystal noir parfema...koji je u edt verziji znatno postojaniji,a u edp ne uzima zarobljenike et ol.
Link to comment

Zrela si za autoban, ako ćeš štedit na parfemimaN. -_- Probaj, bolje opremljene apoteke imaju kompletne linije (gelove za tuširanje, kreme, pudere za tijelo,...). A parfemi nisu skupi, ja sam onaj Tiare platila 115 kn, tu se negdi kreću cijene. Već sam pisala, imaju gomilu mirisa - zeleni čaj, bijeli čaj, iris, ruža, vanilija & đumbir...I jako su postojani.Evo sajt http://www.erbolario.com/int/index.php?id=home

Link to comment
Nešto me je zainteresovao Bvlgari Omnia (onaj braon). Ko ga ima, da podeli utisak?t.2037.jpg
Ja sam ga dobila pre nekoliko godina, i poklonila drugarici. Nije mi bio dovoljno zenstven, i mislim da nije bio uopste postojan -vec c posle nekoliko minuta, skoro da ga nisam osecala. E sad, zavisi kakve parfeme volis - ovaj nema nista cvetno a ni vocno...Inace, podnovila sam se ovim. post-618-1256945611.jpgPocetno odusevljenje splasnulo kad sam parfem donela kuci, i od svega osecala samo jak miris ruze. Ali kad ruza izvetri ostaje neka fina, nezna kombinacija mosusa, ljubicica i tako nekog lepog cveca
Link to comment

Eidyia, Nicol, šta da tražim da mi se donese iz Milana:o.2171.jpgnd.3374.jpgnd.5102.jpgili..?Po sastavu mi sva tri deluju OK, imate li neposredno iskustvo s nekim od njih? (pitanje važi za sve parfemdžijke s topika, no za njih dve znam da su mi ko-sektašice Rošerovke :heart: )

Edited by Valkyrie
Link to comment

Sitne smo, ali dinamitne. :kdp:Imala samo Ming shu, fala e-bayu, od ostalih imala samo testere.Ming je lagan, svjež, nenametljiv...ali nije baš postojan i nekako mi je neupečatljiv. Čini mi se da si jednom spomenula da ne voliš "šljivaste" parfeme, pa ako ne voliš ni breskvu, definitivno se kloni ovoga, jer se ta breskva prililčno osjeća. Ali, daleko od toga da nije ugodan, ok je, za dnevnu varijantu, posao, itd.Venise mi je bio pretežak, ne volim orijentalne, pomalo me podsjetio na L Lolite Lempicke. I limitirano je izdanje, pa ga je možda teško pronaći, mada, ako ga negdi ima, onda ga ima u Milanu.I šećer na kraju: En avril. Moj favorit od ponuđene trojke - neroli, ruža, jasmin, ylang ylang :wub: (molim da se primjeti potpuna subjektivnost), nažalost još ga nemam. Postojan je, i stvarno ne miriše kao x drugih, kao što je lately slučaj sa gomilom parfema - šećernih vodica koje se izbacuju na tržište.U stvari, budi zla i traži sva tri.

Edited by Eidyia
Link to comment
U stvari, budi zla i traži sva tri.
:D Vala da znaš!Otpada mi šljiva/breskva, to si se dobro setila da ne volim tako da Ming Šu može da potraži drugu gazdaricu.L od Lolite mi je jedan od omiljenih parfema, pre svega zahvaljujući cimetu i vanili ali nešto ne znam koliko mi je neophodno da imam dva slična, ako kažeš da je Venise tu negde..Za Avril si me ubedila, jedan je dakle definitivan. E sad ne znam da li da nađem još nešto od Rochera ili da ga pošaljem da šnjuva po Body Shopu, ima tamo neki White Musk - Midnight Iris koji me zanima ovako na prvu loptu. Nisam pametna..E, fala ti, znala sam ja u koga mogu da se pouzdam :wub:
Link to comment

Lempicku sam odlučila da kompletiram kad-tad. One bočice se jednostavno moraju imati sve do jedne!Nisu stigli, tek u petak :/U međuvremenu sam ''trebovala'' Emporio White by Armani i Tribu by Benetton. Ah, well....Thanks, dear :)

Link to comment

Prvo da se poserem na žabarski osećaj za parfeme: pozatvarali Yves Rocher parfimerije u Milanu ili ih ispremeštali bogu iza tregera.Logično, nisam dobila Avril, doneti su mi iz Body Shopa:pd-Love-Etc-Eau-De-Parfume.jpgu gift setu sa shower gelom. Prelep je, svež i čist i ''eatable''.Fragrance personality: A sensuous blend of Egyptian jasmine with warm, radiant notes of vanilla and sandalwood.Family: florientalNotes: * Top notes: pear, neroli, bergamot * Middle notes: jasmine, heliotrope, lily of the valley * Base notes: vanilla, sandalwood, musk creami klasik:CHANEL-No-5-Women-50ml-EDT-Bayan-Parfumu-No-5__16938470_1.jpg

Edited by Valkyrie
Link to comment

Nikad nisam volela Burberry parfeme. Činili su mi se preozbiljni, strogi, kao za engleske učiteljice iz viktorijanske ere. Pre par meseci mi dopao ovaj:315l5ol.jpgKako vreme odmiče sve mi više prija. Iz kategorije 'da se ne baci, poslužiće nekad' probio se u 'mmmm, kako je dobar'. Zanimljiv je i kad se tek stavi, ali meni se sviđa kad malo odstoji i združi se sa kožom. Tad postaje svež i razigran.edit:tastatura je kriva

Edited by stormy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...