Jump to content
IGNORED

Novi zakon


Grunf

Vaše mišljenje o novom zakonu  

38 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Jutros, po 1000000-ti put, kod "Beograđanke" (BGD) pandur zaustavlja saobraćaj u Kneza Miloša da bi njegov ortak, baja u metalik Audiju skrenuo u Srpskih Vladara gde je zabranjeno skretanje.Istu džukelu sam zapazio pre par dana kako je postrojio par pešaka i piše im kazne za prelazak van zebre u praznoj (oivičenoj sa dva semafora s crvenim svetlom) ulici S.Vladara.Đubre.Njima se sve može.Krivo mi što nemam kameru u mobilnom, da posle pošaljem prilog na B92.

Link to comment
ej, nije to mala stvar voziti sluzbeni auto. sta bi ti? da stavis kljuc u bravu i vozis auto privatne firme u kojoj si zaposlen?
pre neki dan kolega mogao da prodje kao banatjanin :( pandur drobio istu pricu, al srecom sve se zavrsilo tako sto je rekao da, ako koristi auto i u privatne svrhe, moze da se na memorandumu napise ovlascenje kojim se zaposlenom tom i tom (JMB i br. LK) sa prebivalistem tu i tu omogucava da koristi vozilo to i to (br. sasije i br. motora) bez ogranicenja. time se, navodno, resava stvar. Edited by holden kolfild
Link to comment
video sam :D ljakse. doduše, oni ako je upaljena rotacija moraju da zaustave saobraćaj da prođe "prioritetno vozilo"
Ma jok. Nikakva rotacija.Uopšte nije pandurski auto, već neki kajlamen unutra.
Link to comment
Ma jok. Nikakva rotacija.Uopšte nije pandurski auto, već neki kajlamen unutra.
znaš koliko ima inspektora u civilu sa običnim bg tablicama (plave su regulare u gepeku zlu ne trebalo)? ko zna možda je mudo neko... a možda i nije... banda u oba slučaja
Link to comment
Jutros, po 1000000-ti put, kod "Beograđanke" (BGD) pandur zaustavlja saobraćaj u Kneza Miloša da bi njegov ortak, baja u metalik Audiju skrenuo u Srpskih Vladara gde je zabranjeno skretanje.Istu džukelu sam zapazio pre par dana kako je postrojio par pešaka i piše im kazne za prelazak van zebre u praznoj (oivičenoj sa dva semafora s crvenim svetlom) ulici S.Vladara.Đubre.Njima se sve može.Krivo mi što nemam kameru u mobilnom, da posle pošaljem prilog na B92.
Jesi uspeo napokon da snimiš i okačiš na B92? :lol:10647964174a55dabe84d51492305908.jpg
UGAO KNEZA MILOŠA I SRPSKIH VLADARA, 09. 07. 2009.Policajac dozvoljava skretanje gde nije dozvoljeno. Svakodnevna pojava u gradu koja dovodi do nepotrebne gužve (Veljko Mirković)
Link to comment
pre neki dan kolega mogao da prodje kao banatjanin :( pandur drobio istu pricu, al srecom sve se zavrsilo tako sto je rekao da, ako koristi auto i u privatne svrhe, moze da se na memorandumu napise ovlascenje kojim se zaposlenom tom i tom (JMB i br. LK) sa prebivalistem tu i tu omogucava da koristi vozilo to i to (br. sasije i br. motora) bez ogranicenja. time se, navodno, resava stvar.
Ovo važi za vozila sa RP tablama. Ne znam da li i za sva službena.
Link to comment

Moja zena je imala takvo ovlascenje (sluzbena kola sa NS tablama) i nije nikad imala problema sa pandurima, mada je nisu bas mnogo ni zaustavljali.

Link to comment
Jesi uspeo napokon da snimiš i okačiš na B92? :lol:10647964174a55dabe84d51492305908.jpg
Pa rekoh da nemam sokoćalo u sklopu brbljomata :)Ali, eto, nekom sam dao inspiraciju za dobro delo.
Link to comment

ljudi, gde god odem kazu mi drugacije. ne znam kome da verujem...situacija je ovakvaprebivaliste mi je u americiimam medjunarodnu vozacku dozvoluimam ovlascenje (iz amerike) da mogu da vozim, prodajem itd. kolakola su na crnogorske tablicevlasnik kola je moja sestra koja je americki drzavljanin i ima boraviste u crnoj goriimam li pravo da vozim ovaj auto?moze li ona da ga vozi po srbiji a da ga ne preregistruje?

Link to comment
imam li pravo da vozim ovaj auto?moze li ona da ga vozi po srbiji a da ga ne preregistruje?
Zavisi. Jel imas obicaj da nosis evre u razlicitim apoenima kada izadjes iz kuce? Ono 10, 20, 50, 100? Ako imas to u tasni/dzepu, onda nemas brige. Ako krene frka kad pokazes americku dozvolu, kreni od sitnijih novcanica, pa dokle stignes. I obavezno vici "nemam vise" posle svake. Srbija je to. A i Crna Gora.Edit: a mozes i kako ti Tresko kaze, ako si zaludna, imas vremena a i zivaca. Edited by ObiW
Link to comment

koliko ja znam, naš zakon kaže da možeš upravljati vozilom stranih tablicam ako imaš stranu vozačku dozvolu. koga ne mrzi nek uzme ponovo da pročešlja Zakon. mislim da ne govori da ako imaš cg table moraš imati i cg dozvolu. a što se tiče us prebivališta, otvoren sam za sve tipove brakova iz koristi ;)

Link to comment

definitivno ovako ide....svako ko ima strane table, moze uz ovlascenje odakle te tablice poticu da izda ovlascenje ostalima koji borave van srbije.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...