Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

tesko da tvoja komsinka sama po sebi predstavlja trend.
Ali predstavlja pojavu. <_<I sad ako dodam da mi se bljuje kad se rukujem s nekim muskarcem, a posle njega na ruci ostaje mirisni "minuli rad" (od kolonjske, parfema, cega vec) koji se ne uklanja ni posle 3 pranja ruku - promasujem temu? <_< Edited by FranziskaKafka
Link to comment
Ali predstavlja pojavu. <_<I sad ako dodam da mi se bljuje kad se rukujem s nekim muskarcem, a posle njega na ruci ostaje mirisni "minuli rad" koji se ne uklanja ni posle 3 pranja ruku - promasujem temu? <_<
žestoko wink.gif
Link to comment
Ali predstavlja pojavu. <_<
to ti kazem. ne treba nam prica o predstavniku pojave (tvojoj komsinici), nego o pojavi samoj.primer - kosa izblajhana do izgorelosti. ne narocito zanimljiv primer, ali ipak - primer.
I sad ako dodam da mi se bljuje kad se rukujem s nekim muskarcem, a posle njega na ruci ostaje mirisni "minuli rad" (od kolonjske, parfema, cega vec) koji se ne uklanja ni posle 3 pranja ruku - promasujem temu? <_<
prosudi sama :)
Link to comment
Goli ženski trbusi na minus koznakoliko. Adekvatan savet lekara pri upali jajnika, bešike... "Ko te jebe, crkni."
<_< Te kratke jakne, te goli trbusi...šta je sledeće diže?
Link to comment
kako se meni svidjaju ove camperice (:ali cekaju neka bolja vremena ili neki kesh sa neba (:
vidila jumbo plakat reklamu, samo za taj model u londonskoj tjubi. izgleda da je taj model ovogodišnji favorit...
sta mislite o topiku: 'nagore kreacije koje ste prosetali?'razmisljam o tome vec neko vreme, a i u duhu je foruma.
Maturski perspik?
ajme, meni je već malko neugodno....
Link to comment
pa mrezaste majice na gole sise, razume se.
speaking of which, setih se i ja svoje maturske veceri.bila sam jedina (izuzimajuci 2 decaka u nasem odeljenju kulturolosko-jezickog smera) koja je obukla pantalone.crne klasicne pantalone do zemlje, i crni ukrojeni sako. nisam cak ni kosu rascupala.nepotreban komentar, osecala sam se kao kuma na masovnom trandza vencanju.
Link to comment

ha! znala sam da se negdje pricalo o maturskim haljinama, al sam, naravno, post na tu temu ostavila na pogresnom topikumoja haljina je bila sasvim normalna, crna, al mi je sad uska, inace bih je (u skracenoj verziji) nosila ljeti ontopik, hejt za ovogodisnje preuske modele cizama, ne moze skafander da se utrpa u njih

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...