Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Uroš Jelić, urednik stranice Životkako je ovaj covek postao urednik? koliko placa za vizit-kartu na kojoj pise urednik b92? nemoguce je da prima platu! kad pozelim da procitam nesto glupo i nepismeno napisano odem na b92/zivotbez greske.
Upravo sam hteo da napisem nesto o sekciji B92 Zivot...cemu ova sekcija? Zelja da B92 postane kao Blic Zena, sta?Znam da B92 juri komercijalu, pare i to, ali jer mora bas ta sekcija, onako vidljiva na prvoj strani, sa sve clancima iz iste odabranim? "B92 Zivot" je totalno dno.
Link to comment

Ponovo Cane "gostuje" kod Cosica u nedelju 12.12. u 14h. Valjda je naucio nesto od proslog puta.Da li je Juga otisao u Svajcarsku ili je Cane svratio do studija, to cemo videti.Ekskluzivno - gost Jugoslava Ćosića je Stanko Subotić CaneJugoslav Ćosić sa Stankom Subotićem razgovara o procesu specijalnog tužilastva protiv njega,o odbijanju kaucije od 5 miliona evra, o njegovoj tužbi u Švajcarskoj, o Beku, Miskoviću, Tijaniću, Mihajloviću, Dragom Micoviću, Dejanu Mihajlovu, Koštunici, slučaju Luke Beograd, Novostima, finansiranju politickih partija…

Edited by Milosh76
Link to comment
Upravo sam hteo da napisem nesto o sekciji B92 Zivot...cemu ova sekcija? Zelja da B92 postane kao Blic Zena, sta?Znam da B92 juri komercijalu, pare i to, ali jer mora bas ta sekcija, onako vidljiva na prvoj strani, sa sve clancima iz iste odabranim? "B92 Zivot" je totalno dno.
Naravno da je dno. Ali, računa se samo broj klikova. Stoga, kada je već Blic pretekao B92 upravo takvim dnom, mora se ići u marketinške poduhvate još jačim™ žarom istog tipa...Inače, meni je dno tek Tehnopolis. Sekcija sajta koja kopira 5-6 informacija dnevno sa drugih sajtova, plus objavljuje prikaze koji im se dostavljaju besplatno od strane nekoliko PR agencija. Pride, dobije se poneki iPod Shuffle svakih 6 meseci da bi se spamovale informacije o Apple-u. Daću i primer kako urednica sekcije ispoljava kreativnost. Povod je gostovanje Andreas Thome-a, šefa kompanije Opera u Beogradu, zbog uvođenja novog servisa za mobilne telefone. Daju intervjue za 3-4 medija. Evo prvog pitanja sa svakog:Medij 1:
Za početak, voleli bismo da razjasnimo "misteriju" vezanu za Operu – svima je jasna zaleđina Internet Explorera, ko stoji iza Safarija, kako posluje Mozilla sa svojim Firefoxom – ali našim čitaocima je verovatno jedna od najvećih misterija kako Opera pravi profit od svog besplatnog browsera? Na čemu se bazira poslovni model kompanije?
Medij 2:
Gospodine Thome, vaša saradnja sa Telenorom označava novi početak kada su mobilni servisi u pitanju, jer prvi put imamo istinski napredan servis koji je dostupan na svim telefonima, a ne samo ograničenoj grupi. Kakvo je vaše gledište na tu saradnju i šta očekujete kao rezultat?
Medij 3:
Možete li nam opisati na čemu se zasniva partnerstvo kompanije Opera sa Telenorom? Koje će koristi korisnici u Srbiji imati od ove saradnje?
I, naravno, vrlo prepoznatljiv stil B92, koji intervju otvara na tipičan način:
Kako vam se čini Beograd? Da li se dobro provodite?
Sapienti sat. Da nije odgovorio kako se ubija od posla i obilazi region, možda bi i bilo simpatično. Jebiga, nekada neki ljudi idu na poslovni put zbog posla, a ne zbog zezanja.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...