Jump to content
IGNORED

NCAA


kobni zelaya

Recommended Posts

Solidna će to biti petorka: Tharpe, Selden, Wiggins, Ellis i Embiid. Meni je Selden jako zanimljiv igrač, makar ono što sam mogao da vidim na YT i da pročitam na netu.
Tu je i Frankamp, car koji je pokidao proslog leta na u17 svetskom prvenstvu, ali nema sumnje ko ce predstavljati Selfovu osovinu (i to fenomenalnu) sledece godine.
Pa i ja sam voleo to, u nadi da bismo mozda mogli da vidimo tim bez poraza. A i nervirale su me price "sta ce na Kentuckyu, ne bi imao dovoljno minuta" :D
Ko je to pricao?
Link to comment
Ko je to pricao?
Pa milsim, po ovim analizama gde ce se moglo naci i nesto kao - sta ce na kentuckyu, vec imaju previse dobrih igraca. To je ta poenta.
Link to comment

Jedu govna svi novinari u SADu oko Wigginsa. Na kraju je po njima ispalo da Wiggins nije za Kentucky, jer eto morao bi da ravnomerno deli loptu sa još 3-4 igrača, a on mora da se dokaže kao alpha dog. Ima istine da se Wiggins ne oseća najbolje kada je u centru pažnje, van terena, ali nemam utisak da je tako na njemu. Šteta što nije otišao kod Cala, bila bi fantastčno dubok roster koji bi jurio sezonu bez poraza. Ne bi se sigurno brinuo za vreme u igri Wiggins, već Poythress.

Link to comment
  • 1 month later...
  • 3 months later...

NCAA 2013/14Marcus Smart, Andrew Harrison, Jahii Carson, Semaj Christon, Kasey Hill, Russ Smith, Gary Harris, Weyne Selden, Rasheed Sulaimon, Aaron Harrison, PJ Hairston, Andrew Wiggins, Jabari Parker, James Young, Glenn Robinson III, TJ Warren, Sam Dekker, Alex Poythress, Rodney Hood, Kyle Anderson, LeBryan Nash, Julius Randle, Aaron Gordon, James McAdoo, Andreian Payne, Noah Vonleh, Jarell Martin, Montrezl Harrell, Cory Jefferson, Joel Embiid, Isaiah Austin, Willie Cauley-Stein, Mitch McGary, Dakari Johnson, Patric Young...http://sports.yahoo.com/blogs/ncaab-the-dagger/sixty-eight-predictions-season-sure-come-true-unless-032319354--ncaab.html

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...