Jump to content
IGNORED

NCAA


kobni zelaya

Recommended Posts

Ima li neki ensidablej veceras na kecu?I kad si spomenuo slobodna bacanja da pitam zasto ih ti americki koledz igraci sutiraju kao Hejvud? Kad god pogledam neku utakmicu procenti su bijedni.
gledao si pogreshne utakmice :D nema vishe nishta danas, sve je gotovo shto se tiche konferencijskih turnira. vecheras saznajemo bracket, pa onda od chetvrtka krecu maratonski prenosi od 17 sati, pa do ujutru. uglavnom na kecu.
Link to comment
gledao si pogreshne utakmice :D nema vishe nishta danas, sve je gotovo shto se tiche konferencijskih turnira. vecheras saznajemo bracket, pa onda od chetvrtka krecu maratonski prenosi od 17 sati, pa do ujutru. uglavnom na kecu.
koliko toga ce biti na espn america? kad cemo znati bracket?
Link to comment

za sat vremena krece bracketology na espn america, dakle, negde do dva sata ce se sve znati. a i oni ce davati chetvrtak-nedelja ove i sledece nedelje od 5 popodne prenose.(igrace se ova prva chetiri dana vishe utakmica istovremeno, tako da se ne moze pokriti sve naravno)

Edited by Teixeira
Link to comment

blago meni i pomeranju vremena...http://espn.go.com/mens-college-basketball/tournament/bracketusput, kako je jebeni colorado popushio? :lol: evo, bilas poshteno izvredjao komitet za njih i virginiju tech...

Edited by Teixeira
Link to comment
I kako je Texas no. 4 seed, a UCONN no. 3?
zbog prethodnih pet dana, jbg.michigan se mozda neochekivano popeo, to ce recimo biti odlichna tekma, ali mislim da ce puci od tennesseeja ipak. za one koji planiraju da prate, tim hardaway jr. je freshman na michiganu i odlichan je. Edited by Teixeira
Link to comment

A prethodna cetiri meseca ko jebe? Michigan jeste visoko i slazem se da ce tesko preko Tennesseea, ali bih voleo da se to desi.

Edited by J.R. Cash
Link to comment
A prethodna cetiri meseca ko jebe? Michigan jeste visoko i slazem se da ce tesko preko Tennesseea, ali bih voleo da se to desi.
ko ne bi voleo da se michigan vrati gde je bio (gde mu je mesto).
Link to comment
igramo protiv najboljeg scorera na svetu u drugoj rundi :) pomuchi se malo da vidish o chemu se radi :D
Kad je to? Taman da pogledam najboljeg skorera, sinoc su ga neki indijanci na televizoru hajpovali./off ne znam sta mi se desilo nakon onog Rio vs Rose finala 2008. ali od tad mi NCAA uopste ne drzi paznju, pokusavao sam vise puta da gledam ali nikad ne odgledam citavu utakmicu :huh:
Link to comment

ako dobiju ovaj wofford u chetvrtak, u subotu. inache, sad je bio intervju sa the jimmerom, kembom i nolanom smithom, jedino je smith znao puno ime protivnika u prvoj rundi i to mu je izgleda neko dobacio :Da minus na wisconsin stoji. ne znam kako ryana vishe nije sramota da onako igraju :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...