Jump to content
IGNORED

NCAA


kobni zelaya

Recommended Posts

nisam sto posto siguran, ali moguce da espn/espn america nema pravo na pushtanje mountain westa.
ESPN america nije vezan za utakmice koje ESPN prenosi u USA. Veceras su davali Kentucky-Florida sa CBSa.
vidim da svi pricaju da ce ovaj draft biti uzasan. jel to bas tako?
Sta znam, ne bih rekao da ce biti kao onaj iz 2000, ali svakako nece biti ni berba poput 2003.edit: Sto se moze reci za svaki draft :isuse: Edited by J.R. Cash
Link to comment

Ma to su gluposti, nikad ne znas kakav ce draft da bude dok ne prodje par godina. U NBA ne toliko kao u nekim drugim sportovima, ali ipak stoji. Sad su zapeli da ovaj draft ne valja i onda ako stvarno ne bude valjao, pomenuce, a ako ispadne dobar reci ce "wow, ko bi rek'o". A sanse su maltene 50-50. Ako pogledamo prosli draft, ko je tu realno igrac u ovom trenutku? Ni Wall se nije nesto pokazao, eventualno Cousins.

Edited by Venom
Link to comment
ESPN america nije vezan za utakmice koje ESPN prenosi u USA. Veceras su davali Kentucky-Florida sa CBSa.
ok. onda je znachi samo dobri stari east coast bias.inache, shto se drafta tiche. recimo u prvih 10 chada frauda imash kantera koji je imao problema da zaigra tamo u srednjoj shkoli, pa je onda dobio zabranu da igra na kentuckyu. verovatno ce biti igrach i po, ali opet je dobrim delom wild card. dalje, u tih top 10 su - irving (propustio sve tekme od pochetka decembra, mozda ce se vratiti za ACC turnir. ali ajde, to je turf toe, a on je realno can't miss prospekt), barnes, perry jones i henson koji su fizichki spremni negde za nivo nlb lige i valanciunas, koga nisam video dovoljno da neshto pametno kazem, ali svakako da je centar iz evrope veliki wild card.(sve u svemu, najsigurniji pik je the jimmer :D)
Link to comment
(sve u svemu, najsigurniji pik je the jimmer :D)
pa kad je najsigurniji pik na draftu dečko koji u odbrani ima uticaja koliko i ja iz svoje fotelje, onda... :Dali realno, takav šuter odavno nije viđen.
Link to comment
pa kad je najsigurniji pik na draftu dečko koji u odbrani ima uticaja koliko i ja iz svoje fotelje, onda... :Dali realno, takav šuter odavno nije viđen.
toliki je hajp da cu morati da downloadujem nekoliko utakmica i da odgledam.
Link to comment

nije hajp, čovek ima zapanjujuć range i ume da napravi sebi prostor za šut, a niko o njemu ne priča kao kvalitetnom defanzivcu.IMHO, ima on još da radi da bi bio NBA kalibar igrača, ali mi deluje kao neko ko je spreman na to. Opet, IMHO.gde su sad NCAA poznavaoci kad nam trebaju ?svakako skini neku njegovu tekmu, vredi para. Opet, najbolje da sačekaš da ti neko preporuči koju.

Link to comment
svakako skini neku njegovu tekmu, vredi para. Opet, najbolje da sačekaš da ti neko preporuči koju.
pa najbolje onu prvu protiv san diego statea kad su igrali kod kuce, tamo negde krajem januara. to je bio prvi poraz san diego statea, tu ih je potpuno upropastio. a pritom imash i u san diegu odlichnog prospekta - kawhi leonarda.
Link to comment
pa najbolje onu prvu protiv san diego statea kad su igrali kod kuce, tamo negde krajem januara. to je bio prvi poraz san diego statea, tu ih je potpuno upropastio. a pritom imash i u san diegu odlichnog prospekta - kawhi leonarda.
ajde iskopaj mi neki torrent :D
Link to comment
ajde iskopaj mi neki torrent :D
da ti nanesem josh malo muke dok trazish, posle te tekme je durant ono tweetovao da je the jimmer najbolji scorer na svetu :P Edited by Teixeira
Link to comment

Pa palm je vise zbog postojanja takvog pravila nego cinjenice da su ga banovali za "nista". A ostalih 11 saigraca kao to isto nisu uradili nego se cuvaju za brak :lol: Momak je samo ispao zrtveno jagnje za dokazivanje principijelne posvecenosti kodu i religiji od strane fakultetskog rukovodstva.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...