Jump to content
IGNORED

NCAA


kobni zelaya

Recommended Posts

marshall je stvarno nevidjeno zajeban igrach. freshman, a pregled igre kao marcelinho (da idem josh dalje sad :D).
Stvarno, pregled igre mu je skoro savrsen, a ni prodor mu nije los, jos da unapredi sut (pre svega da doda range ). I, uopste, igra skroz zrelo za freshmana, bas je unapredio igru UNCa od kada je starter.Jos ne mogu da verujem da je Larry Drew napustio skolu zato sto mu je ovaj uzeo nesto minuta. Potpuno nerazumna odluka, pogotovo sto je Marshall ocigledno bolji igrac i prilicno veci potencijal. Sad ce morati da presedi godinu dana, pa onda ko zna gde ce da odigra tu jednu godinu koja mu je ostala. Nista mi tu nije jasno.edit: Kojote, Davis je bio upoznat sa tim honor codeom pre nego sto je pristupio na BYU. U cemu je problem? Je l' mu neko zavrtao ruku da ide tamo? Edited by J.R. Cash
Link to comment

ne, hocu da pored recenice "to je njihovo pravo" stavis zarez i kaze da je to kretenizam posto ti je potpuno jasno da je to tako. utvrdili smo da je legitimno, ali svakom ovde je jasno da je to prodavanje petnaestovekovnog morala cista budalastina.evo ga sad i J.R.niko ne kaze da nije legitimno, samo komentarisem umnobolnost takvog pravilnika, kao i same mormonske ideologije.

Edited by kojot
Link to comment

Necu da stavim zarez, jer moje misljenje nije relevantno. Jedino sto je relevantno je sta oni sami misle o tome. Mogu ja da mislim da je to smesno jos 100 godina, ali oni imaju pravu na svoje misljenje.

Link to comment
evo ga sad i J.R.niko ne kaze da nije legitimno, samo komentarisem umnobolnost takvog pravilnika, kao i same mormonske ideologije.
Nisam primetio da je neko to sporio. Cini mi se da je Venom samo zeleo da pokaze da je potez univerziteta legitiman. Ako se i ti slazes sa tim, cemu dalja rasprava?
Link to comment

Slazem se sa kojotom.Sve religiozne ideologije su govno i trebalo bi ih ukinuti. A Davisa niko nije terao da ode tamo i sad nek se jebe sa devojkom do mile volje. Bas me interesuje da li je Kreso kres'o dok je bio tamo. Sigurno od svoje 23. pa do 25. nije ni pomislio na seks.

Link to comment
Necu da stavim zarez, jer moje misljenje nije relevantno. Jedino sto je relevantno je sta oni sami misle o tome. Mogu ja da mislim da je to smesno jos 100 godina, ali oni imaju pravu na svoje misljenje.
pa ok, hajde samo da komentariseo ono na sta mozemo da uticemo...naravno da imaju pravo na svoje misljenje ali misljenje im je kretensko. Edited by kojot
Link to comment
Jos ne mogu da verujem da je Larry Drew napustio skolu zato sto mu je ovaj uzeo nesto minuta. Potpuno nerazumna odluka, pogotovo sto je Marshall ocigledno bolji igrac i prilicno veci potencijal. Sad ce morati da presedi godinu dana, pa onda ko zna gde ce da odigra tu jednu godinu koja mu je ostala. Nista mi tu nije jasno.
i to kako je napustio... cale (trener hawksa) javio royu da je to bilo to.btw, da se prisetimo vremena kada su nba finala bila u modi - buduci hall of famer bi se evidentno dugo zadrzao na BYU :D
After Game 3 of the NBA Finals against the Utah Jazz, Rodman said he played poorly in Utah because "it's difficult to get in sync because of all the (expletive) Mormons out here"
Link to comment
i to kako je napustio... cale (trener hawksa) javio royu da je to bilo to.
Ali, kaze stariji Larry, vazno im je bilo da to urade u very tasteful manner(sad izguglao pravu formulaciju). A i mladac je doneo odluku, on je samo saopstio coach Williamsu. Budaletine.Ohio State oduvao Wisconsin. Pogodili 14 od 15 trojki :o , Diebler 17 trojki iz 20 pokusaja u poslednje dve utakmice. Ako ostanu upola vreli kao u prethodnih sedam dana, prosetace se kroz NCAA turnir.
Link to comment
Ohio State oduvao Wisconsin. Pogodili 14 od 15 trojki :o , Diebler 17 trojki iz 20 pokusaja u poslednje dve utakmice. Ako ostanu upola vreli kao u prethodnih sedam dana, prosetace se kroz NCAA turnir.
meni je impresivnije od Dieblera bilo to kako je OSU igrao odbranu, onakva disciplina za college tim, svaka cast.igrači Wisconsina, koji je #10, mora da se kaže, su svaki napad 20+ sekundi kružili oko trojke pre nego što bi uradili bilo šta. Kakva partija OSUa.
Link to comment
igrači Wisconsina, koji je #10, mora da se kaže, su svaki napad 20+ sekundi kružili oko trojke pre nego što bi uradili bilo šta. Kakva partija OSUa.
a kako drugachije igra wisconsin kod boa ryana? :D mogao sam da gledam samo prvo poluvreme, ali neshto nako se i moglo ochekivati, jbg. kako ce nankivil da chuva sullingera? ovaj napravio domah seriju na pochetku, posle ih krenuo shut i to je to. plus, diebler ochigledno nije pri svesti...
Link to comment

Sad odgledao kako je Butler oljustio domaci Milwaukee i uzeo titulu u svojoj Horizon League. Ovo im je deveta vezana pobeda, posle tri uzastopna poraza, od kojih je posebno blamirajuci bio onaj poslednji, od najlosijeg tima lige - mocnog Youngstown Statea. U narednoj utakmici je Stevens primenio petorku (suter Stigall unutra, defanzivac Nored na klupu) i evo ih on a roll.Sinoc Gonzaga dobila vecitog rivala St. Mary's u finalu WCC turnira, a danas Villanova nastavila sunovrat porazom od USFa u prvoj rundi Big East turnira.

Link to comment

ashton motherfuckin' gibbs, shta uradi chovek uconnu za sad.nadam se da ce kansas preokrenuti ovo u drugom poluvremenu da bi sutra bila tekma protiv k statea.i na kraju kemba iskoristio preuzimanje mcgeeja i dade ga za pobedu. sad 'cuse - st. john's. mogao bi hardy neshto fino da odigra.

Edited by Teixeira
Link to comment

za syracuse igra melo :Djel moze neko da mi objasni koja je poenta ovih turnira i kakav je sistem kvalifikacija za zavrsni turnir, odnosno za top 64?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...