Jump to content
IGNORED

NCAA


kobni zelaya

Recommended Posts

Ja sam pre 10 meseci uložio da Kentucky osvaja NCAA ove godine.

 

Odigrao sam Randle-a over 15,5. Ne vidim kako mogu da ga zaustave, a gledajući ga ove sezone nisam stekao utisak da je choker.

Link to comment

druze fei, ko dobija sutra u vaznijem finalu? obe ekipe su pocistile protivnice u polufinalu, prvi put u istoriji se sastaju dve ekipe bez poraza. misim da uconn dobija. kayla mcbride i jewell loyd igraju kao sumanute ali uconn ima bolju centarsku liniju, stefanie dolson pre svega, i naravno breanna stewart.

 

necu moci da gledam tekmu uzivo pa bih vas molio da ne pisete rez ovde, mislim na zensko finale. ako neko nadej posle toga link za download neka salje na pm.

Link to comment

ko god da igra protiv notre dame-a udje u problem sa licnim greskama a uconn ima tanku klupu. bice vrhunska tekma sigurno.

Link to comment

Nogama u guzicu da se udaraju od srece sto je samo -4

 

Žive od zone. Ako UConn ne nađe rešenje za zonu van šuta Napiera sa 10m, mogu nečemu da se nadaju. Moraju da sakriju Younga u zoni, a na ovom meču možda i najviše do sada fali WCS, jer on može da brani preuzimanje u prodoru kod pick-a.

 

Napad je očaj zbog braće Harrison, kao i cele sezone. Bez njihove kreacije na postavljen napad i bez prodora nema lopte ni za Randle-a ni povratne na šutu za Younga.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...