Jump to content
IGNORED

NCAA


kobni zelaya

Recommended Posts

kakva dva defanzivna poteza laverta

 

Meni se učinilo da je prvo udario po ruci Harrisona, pa je nakon toga bila mrtva. Nije ni bitno, sudije su opet brljale na obe strane. Trojka/dvojka LeVerta, cilindar Lee-ja, faul u napadu nad Aaronom u napadu posle prve trojke...

 

Iskasapili su ih ispod koša i da su bili malo prisebniji u odbrani, ne bi morao Aaron preko LeVerta za pobedu. I dalje stojim da će LeVert dogodine da bude lutrijski pick. McGary falio, ali je falio i WCS Kentucky-ju, doduše ne toliko! Fantastičan meč Stauskasa, da su mu malo saigrači pribraniji i kvalitetniji imao bi veći konto u asistencijama. Izvukao se Robinson u drugom poluvremenu, bio je jako tanak u prvom.

 

7/11 za tri poena :ziga:  Randle prenapaljeno ušao u meč i očigledno ga je Calipari dobro iskanalisao u poluvremenu. Pritegao je dobro i Younga na celom turniru. Kansas St, Wichita St, Lousville i Michigan - lep turnir Kentucky.

 

Od dosadnih ekipa ostao samo Wisconsin.

Link to comment

taman su nesto odbranili, otjerali ih iz reketa, randle nije primio loptu na postu i ovaj pogodi sve sto baci na kos. kako je kentucky bio tako los u sezoni meni je potpuno nejasno.

 

inace, odlicni smo prognozeri, od 13 bracketa vise od pola nema pogodjen nijedan tim na final 4, ostalih sest samo po jednu ekipu. bar imamo jedan connecticut.

Link to comment

taman su nesto odbranili, otjerali ih iz reketa, randle nije primio loptu na postu i ovaj pogodi sve sto baci na kos. kako je kentucky bio tako los u sezoni meni je potpuno nejasno.

 

Zato što su braća Harrison igrala loše, a ja ni sada nisam preterano impresioniran pogotovo Andrewom, a i timski šut spolja im je bio prosečan. Aaron 13/24 na turniru, a Young je protiv Wichite i Michigana šutirao 6/9. Dakari Johnson je počeo da doprinosi od SEC turnira. Složile se kockice, vidiš da i Lee koji nije igrao je prilično dobro zamenio WCS.

 

Ako izuzmemo prošlu godinu, Caliparijev Kentucky sa najmanje uspeha na NCAA turniru je Wall-ov tim koji timski kroz sezonu jedino bio slabiji od Davisovog, a i to je pitanje.

Link to comment

@koki jer™ boginja Odyssey izbacuje Notre Dame veceras?

 

sta veceras, jel me ti zajebavas?

 

to je za nedelju dana ako se ne vara. nadamo se da izbacuje :wub:

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment

pusti, pobrkao sam nesto. uglavnom, jebace ih odyssey, iako svi hajpuju finale gde ce igrati dve neporazene ekipe, prvi put u istoriji.

 

i nina davis ce karati ruzno, to sam zaboravio da napomenem.

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...