Jump to content
IGNORED

NINova


mioba

Recommended Posts

I kod mene na čekanju. Nego, svaki dan se čudim Tiagovim fejsbuk postovima, nikad ne bih rekao da je autor tih postova pisac.
ja se chudim na IG. mislim da je pojachano pocheo da provodi vreme u srbiji. a srbija, zna se, krnji oreol emigrantima. nisu imuni kao mi hajlenderi :hihi:

sent from bubamoto

  • Haha 2
Link to comment

 Bookvalisti – Miloš Živković i Ivan Isailović – koji uređuju veoma uspešan Youtube kanal o književnosti. Upoznali su se na studijama srpske književnosti i osnovali književno društvo „Orfisti“, a nakon toga započeli svoj novi projekat. Miloš se profesionalno bavi srednjovekovnom književnošću i radi na Institutu za književnost, a Ivan je urednik u izdavaštvu na Fakultetu za medije i komunikacije. 

  • Hvala 1
Link to comment

Nenadic mi je bio komsija, non stop je bio pijan i vrlo prost. Tako da mogu da zamislim da se u takvom nekom njegovom stanju to i desili. E sad, zasto i kako je to basari bilo smesno, cak toliko, da to i ovekoveci u novom romanu, ne mi jasno... Ali na onom donjem topiku vidimo da je nekom sve to urnebesno duhovito...

  • +1 1
Link to comment
32 minutes ago, nezvanova said:

Nenadic mi je bio komsija, non stop je bio pijan i vrlo prost. Tako da mogu da zamislim da se u takvom nekom njegovom stanju to i desili. E sad, zasto i kako je to basari bilo smesno, cak toliko, da to i ovekoveci u novom romanu, ne mi jasno... Ali na onom donjem topiku vidimo da je nekom sve to urnebesno duhovito...

 

Basara je prso odavno.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...